آغاز تمرین مشترک تیم‌های ملی تکواندوی ایران و بلغارستان

تهران- ایرنا- تیم ملی تکواندوی بلغارستان با هدایت «فرزاد ذوالقدری» جهت برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی تکواندوی ایران وارد کشورمان شد.

به گزارش ایرنا؛ تیم ملی تکواندو بلغارستان به‌منظور برپایی اردوی مشترک با ملی‌پوشان کشورمان، بامداد امروز (دوشنبه) وارد ایران شد.

از ملی‌پوشان بلغارستان تست کرونا گرفته شد و پس از مشخص شدن نتیجه و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد اردو آغاز می‌شود. این اردو مشترک با درخواست فدراسیون تکواندو بلغارستان صورت گرفته که فدراسیون تکواندو کشورمان تا ۱۲ اسفندماه میزبان این تیم خواهد بود.

ملی پوشان بلغارستان به منظور حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره اروپا تمریناتشان را زیر نظر سرمربی ایرانی خود، «فرزاد ذوالقدری» پیگیری می‌کنند و حالا برای آمادگی بیشتر درخواست تمرین مشترک با تیم ملی ایران را داشته اند که ۶ تکواندوکار از بلغارستان در این اردو حضور دارد.

برای تیم ملی بلغارستان نیز دو دیدار تدارکاتی هم در نظر گرفته شد که در حاشیه رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک تکواندو به ترتیب با تیم‌های لوازم خانگی‌کن و دانشگاه آزاداسلامی به رقابت می‌پردازند.

طبق اعلام قبلی سازمان تیم های ملی، ملی پوشان تکواندو کشورمان برای آمادگی هرچه بیشتر و حضور قدرتمند در رویدادهای پیش‌رو در تورنمنت بلغارستان است که روز ۱۷ اسفندماه در صوفیه برگزار می‌شود، شرکت می کنند و پس از آن تیم ملی ایران کمپ ۱۰ روزه‌ای را در بلغارستان با ۳ تیم اروپایی دیگر در دستور کار دارد.

آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو المپین تکواندو کشورمان و سجاد مردانی، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده، امیرسینا بختیاری، مهران برخورداری و سیدامید حسینی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی هستند که تمرینات خود را زیر نظر فریبرز عسکری به‌عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به‌عنوان مربی پیگیری می کنند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha