سه طرح ورزشی با حضور معاون وزارت ورزش در بویراحمد افتتاح می شود 

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه طرح ورزشی با حضور مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان فردا سه شنبه به مناسبت دهه فجر در شهرستان بویراحمد به بهره برداری می رسد. 

آرمان حاتمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان فردا سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ وارد شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد می شود. 

وی افزود: هدف از سفر یک روزه معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به شهر یاسوج شامل افتتاح سه طرح ورزشی در شهرستان بویراحمد و دیدار و گفت و گو با مسؤولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و متولیان جامعه ورزش بانوان این استان است. 

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزاری نشست شورای معاونان، دیدار با استاندار و رییس سازمان برنامه و بودجه این استان و نشست هم اندیشی با نایب رییسان هیأت های ورزشی استان از مهمترین برنامه های سفر معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به شهر یاسوج است. 

حاتمی عنوان کرد: سه طرح ورزشی شهرستان بویراحمد که در این سفر به بهره برداری می رسد شامل زمین چمن مصنوعی فوتبال و سالن روستای گنجه ای بزرگ و زمین گلف مجموعه ورزشی دولت آباد شهر یاسوج خواهد بود. 

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha