۲۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 3090
کد خبر: 84221729
۱ نفر

برچسب‌ها

هشت طرح عمرانی در استان همدان بهره‌برداری شد

همدان-ایرنا- همزمان با ایام الله دهه فجر هشت طرح تعاونی، بهسازی و تولیدی در سه شهرستان تویسرکان، فامنین و رزن بهره برداری شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری تویسرکان، فرماندار تویسرکان گفت: شرکت تعاونی منبت تک ساز اشترمل با هفت نفر اعضا و اشتغالزایی برای پنج نفر در ۱۴۰ متر مربع در ناحیه صنعتی اشترمل این شهرستان بهره برداری شد.

سید رسول حسینی با بیان اینکه برای اجرای این طرح تعاونی ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری شده است افزود: شرکت تعاونی منبت تک ساز اشترمل با ظرفیت اسمی ۲۰۰ سرویس مبل در سال به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین پنجمین خانه هلال در روستای جیجانکوه  با هدف آموزش های امدادی در روستا به عنوان بازویی برای جمعیت در بحران ها و حوادث افتتاح شد.

به گفته وی صندوق خرد بانوان روستای جیجانکوه نیز با اعتبار ۵۵ میلیون تومان و ۳۰ نفر اشتغالزایی راه اندازی شده است.
 

مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان فامنین افتتاح شد

فرماندار شهرستان فامنین گفت: در هشتمین روز از دهه مبارک فجر گفت: مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان به منظور مداخله و راهنمایی مشکلات خانوادگی حاد راه اندازی شد.

«سید مجید شماعی» افزود: زیرسازی و آسفالت معابر روستای خماجین با اعتبار بیش از چهار میلیارد ریال از دیگر طرحهای قابل افتتاح در این شهرستان است.

آسفالت روستای قراکند در رزن بهسازی شد

فرماندار رزن گفت: بهسازی آسفالت روستای قرآکند( سردرود) با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان که شامل ۳۵۰ متر طول دیوار سنگی، چهار هزار و ۸۰۰متر مربع آسفالت آغاز و دیوار سنگی آن نیز افتتاح شد.

«رضا سلامتی» افزود: بهسازی و آسفالت روستای تخت (سردرود) با اعتبار یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان در پنج هزار متر مربع بهره برداری شد.

فرماندار رزن اضافه کرد: تولیدی پوشاک زنانه در روستای تخت با سرمایه گذاری  ۸۰۰ میلیون تومان و اشتغال زایی برای هفت نفر افتتاح شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha