۲۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۸:۳۵
کد خبرنگار: 1410
کد خبر: 84221646
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۷ کلاس درس همزمان با دهه فجر در نقده افتتاح شد

ارومیه- ایرنا- ۱۷ کلاس درس همزمان با دهه مبارک فجر با حضور آیدین رحمانی معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در شهرستان نقده مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، این کلاس های درس که عصر روز یکشنبه مورد افتتاح قرار گرفت، شامل مدرسه پنج‌کلاسه شهید نواب صفوی روستای "داش دورگه" بخش محمدیار و مدرسه ۱۲ کلاسه شهید قنبر اژدری شهر نقده بود.

عملیات اجرایی مدرسه پنج‌کلاسه روستای "داش دورگه" از سال ۱۳۹۷ آغاز شده و ساختمان آموزشی با زیربنای ۷۲۱ مترمربع، دیوار کشی محوطه ۲۵۰ متر طول، محوطه سازی سه هزار و ۲۳۵ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال احداث شده است.

مدرسه ۱۲ کلاسه شهید اژدری نیز با زیربنای هزار و۴۴۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال ساخته شده و در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

همچنین در سفر معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از رواق های گلزار شهدای نقده بهره برداری شد.

این سازه از سال ۱۳۹۷ طی تفاهم نامه بین شهرداری و بنیاد شهید نقده با اعتباری در حدود ۱۵ میلیارد ریال ساخته شده است.

افتتاح خط تولید آجر نسوز در نقده دیگر برنامه های افتتاحی دهه مبارک فجر در نقده بود که با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

این کارخانه توانایی تولید آجرسفال، آجر پشتکار، آجر نسوز مخصوص نما و آجر نسوز صنعتی روزانه به تعداد ۱۰۰ هزار قالب و سالانه ۳۰ میلیون قالب را داراست.

اعتبار هزینه شده برای این خط تولید ۱۰۰ میلیارد ریال است و با بهره برداری از این طرح برای ۱۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شد.

به گزارش ایرنا، نقده از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha