ساکنان محمدشهر مشکلات خود را با امام جمعه کرج درمیان گذاشتند

کرج - ایرنا - ساکنان مناطق محروم محمدشهر کرج ، مشکلات خود را با آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج و سایر مسوولان استانی در میان گذاشتند.

به گزارش شامگاه یکشنبه  روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج، آیت‌الله حسینی همدانی به همراه معاون استاندار و فرماندار ویژه کرج، دادستان عمومی و انقلاب مرکز البرزمشکلات منطقه محروم جعفرآباد محمد شهر را مورد بررسی قرار دادند.

بازدید از نهر سیاه جوی و مشکلات زیست محیطی این نهر و شنیدن مشکلات شهروندان از اهداف این بازدید اعلام شد.

بازدید از سایت تخلیه نخاله و جمع‌آوری زباله جعفرآباد برنامه بعدی امام‌جمعه کرج در بازدید از مناطق محروم بود.

طی این بازدید جمعی از اهالی منطقه محروم جعفرآباد با آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در مسجد علی ابن الحسین علیه‌السلام  دیدار و گفتگو کردند.

طی این دیدار که توسط قرارگاه مرکزی جهاد محرومیت‌زدائی استان البرز برنامه‌ریزی‌شده بود، اهالی فرصتی برای بیان دغدغه‌ها و مطالبات محله جعفرآباد پیدا کردند.

در این دیدار اهالی منطقه محروم جعفرآباد برقراری امنیت اجتماعی در محله، مبارزه با آسیب‌ها و معضلات اجتماعی، حل مشکل ساخت راه و درمانگاه را خواستار شدند.

آیت‌الله حسینی همدانی در این جلسه پس شنیدن درد و دل برخی از نمایندگان اهالی منطقه جعفرآباد و ارائه گزارش توسط امام مسجد علی ابن الحسین علیه‌السلام، بیان داشت: بنده بااینکه به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه مسوولیت اجرایی ندارم اما تا جایی که موارد و درخواست‌ها منع قانونی نداشته باشد دنبال خواهم کرد.

وی بابیان اینکه استان البرز از منابع مالی خوبی برخوردار است، اظهار داشت: متأسفانه نحوه مدیریت و به‌کارگیری این منابع نه‌تنها در این دولت بلکه در ادوار گذشته نیز به‌خوبی انجام‌نشده و سبب بروز چنین مشکلات زیربنایی و زیرساختی شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در خاتمه با تأکید بر محوریت مسجد در محل، به نقش این پایگاه مهم اجتماعی در محرومیت‌زدایی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: اگر مساجد آباد شوند، محلات و شهرها آباد خواهند شد.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز در ادامه این بازدید و در ادامه‌ی دیدارهای خود با خانواده معظم شهدا و ایثارگران با حضور در منزل خانواده شهید «مهدی بیات»، با خانواده این شهید دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

در انتهای این بازدید آیت‌الله حسینی همدانی با حضور در منزل یک خانواده کم برخوردار منطقه محروم جعفرآباد ضمن اطلاع از وضعیت معیشتی و میزان رسیدگی به این خانواده‌ها، پای درد و دل آن‌ها نشست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha