۱۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۲
کد خبرنگار: 2854
کد خبر: 84221503
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار انتظامی استان قزوین

قزوین - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از توقیف یک دستگاه تریلی و کشف ۱۰۰ کیلو تریاک در ورودی شهر "قزوین" خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، سرهنگ" داود عبدالمالکی" با بیان این مطلب، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر بارگیری و انتقال محموله مواد مخدر از استان های جنوبی به شمال غرب کشور مطلع شدند.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی ، بلافاصله در قالب چند تیم عملیاتی با استقرار در محورهای مواصلاتی استان به کنترل محور ها پرداختند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: ماموران حین کنترل محورها، خودروی مورد نظر را با ۲ سرنشین در ورودی شهر قزوین شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه متوقف کردند.
سرهنگ عبدالمالکی خاطرنشان کرد: با انتقال خودرو به مقر پلیس و در بازرسی از آن، مقدار ۱۰۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه های جاسازی شده بود کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: نیرروی انتظامی شبانه روز در اقصی نقاط کشور با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی مقابله می کند و از شهروندان عزیز درخواست داریم با پلیس همکاری و تعامل داشته باشند و اخبار مربوطه را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

مرگ کارگر ساختمانی در اثر سقوط از ارتفاع
فرمانده انتظامی آبیک از فوت یک کارگر ساختمانی در اثر سقوط از ارتفاع در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "مجید حسنوند" اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره فوت در سطح شهر " آبیک "، بلافاصله ماموران انتظامی به همراه عوامل امدادی به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور مأموران در محل مشخص شد یک کارگر ساختمانی در حال سنگ کاری در ارتفاع بوده که به دلیل بی احتیاطی سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.
سرهنگ حسنوند اظهار داشت: با تشکیل پرونده و هماهنگی با مقام قضائی جسد فرد متوفی به سردخانه انتقال یافت.
فرمانده انتظامی شهرستان آبیک در پایان از شهروندان خواست، حین انجام کار نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

مبادله مواد مخدر با گوشی های سرقتی
جانشین انتظامی استان قزوین از دستگیری یک نفر خرده فروش و کشف ۸۰ دستگاه گوشی سرقتی در مبادله مواد مخدر در شهرستان " آبیک "خبر داد.

سرهنگ " داود عبدالمالکی"در تشریح جزئیات این خبر افزود: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی " آبیک " با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق شدند یک نفر خرده فروش مواد مخدر را در این شهرستان شناسایی کنند.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، متهم مورد نظر را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
سرهنگ عبدالمالکی در ادامه تصریح کرد: در بازجوئی و بررسی های به عمل آمده مشخص شد متهم در قبال فروش مواد مخدر و در ازای اخذ وجه نقد، اقدام به مبادله پایاپای و گرفتن گوشی های سرقتی می کرده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دربازرسی از منزل متهم تعداد ۸۰ دستگاه گوشی سرقتی و مقدار یک کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف شد اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
جانشین انتظامی استان قزوین در پایان ضمن تاکید بر نلاش بی وقفه پلیس در ایجاد امنیت پایدار در استان اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha