۱۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۵
کد خبرنگار: 2206
کد خبر: 84221472
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ طرح عمرانی در شهرستان قاینات افتتاح شد

بیرجند - ایرنا - بهره‌برداری از ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار پنج میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان در شهرستان قاینات آغاز شد.

فرماندار قاینات روز یکشنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌ها که همزمان با هشتمین روز دهه فجر انجام شد، گفت: مزرعه پرورش شترمرغ با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح و برای پنج نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل پایدار ایجاد شده است.

محمد کریمی افزود: همچنین کارگاه تولید آجر سفال در روستای اسفشاد با اعتبار یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان امروز به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: این پروژه که برای پنج نفر اشتغالزایی کرده، با دریافت تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید همچنین آورده‌های سرمایه‌گذار اجرا و تکمیل شد.

فرماندار قاینات گفت: بهره‌برداری از بوستان مفاخر روستای اسفشاد به نمایندگی از پنج پروژه عمرانی دهیاری‌های بخش مرکزی قاینات نیز با اعتبار ۸۴ میلیارد تومان شروع شد.

وی افزود: این طرح‌ها شامل بهسازی بوستان در ۲ روستای اسفشاد و محمدآباد علم با اعتبار ۱۷ میلیون تومان، سنگ فرش معابر در روستاهای کلاته بالا، فلک و علی آباد علیا با اعتبار ۲۱۵ میلیون تومان، زیرسازی معابر در روستاهای تجن، خونیک تجن و خونیک سفلی با اعتبار ۶۰ میلیون تومان، جدول‌گذاری معابر در روستاهای خونیک سفلی، بیهود، گلگنج و مهموئی با اعتبار ۱۷۲ میلیون تومان و تابلوگذاری در ۲ روستای محمدآباد علم و نوغاب حاجی آباد با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان به نمایندگی در روستای اسفشاد افتتاح شد.

همچنین در هشتمین روز دهه فجر بهره‌برداری از پنج پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری اسفدن با اعتبار ۲ میلیارد و ۶۷۶ میلیون تومان شامل آسفالت معابر و جدول‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی، خرید وانت نیسان و دستگاه بیل مکانیکی آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها