۲۰ پروژه عمرانی، تولیدی درشهرستان های ماسال وصومعه سرا بهره برداری شد

رشت- ایرنا _ ۲۰پروژه عمرانی و تولیدی در شهرستانهای ماسال و صومعه سرا همزمان با دهه فجر با اعتباری بالغ بر ۴۱میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان ماسال در این زمینه با بیان اینکه بیش از ۱۷ پروژه عام المنفعه بهره برداری شد،  افزود: برای افتتاح همزمان این پروژه ها  بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وحید پور حضرت عنوان کرد : برای  ۱۰ پروژه تعویض شبکه سیمهای فرسوده، تعویض و نصب ترانس، احداث کابل خود نگه دار و برق رسانی به روستای فاقد دهیاری چت بن بخش شاندرمن بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی در ادامه افزود: برای بهره برداری همزمان ۶ پروژه  بهسازی تامین آب شرب و ارتقاء تاسیسات در محل چاه شماره سه آب شرب مجتمع  آبرسانی چاله سرا بالغ برسه میلیارد و ۳۵۰میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
فرماندار ماسال در ادامه افزود:  گلخانه پرورش آلوئه ورا در روستای چاله سرای بخش شاندرمن نیز با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

سید جلال سید محمدی فرماندار شهرستان صومعه سرا هم با اشاره به بهره برداری سه پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲میلیاردریال در شهرستان صومعه سرا گفت : این پروژه ها  شامل مسجد امام حسن مجتبی (ع) روستای ولد با ۳۸۰ مترمربع در ۲ طبقه، بوستان روستای قصاب سرا و استخر پرورش ماهی قزل آلا با تولید ۲ تن ماهی در سال و اشتغال سه نفر به بهره برداری رسید.
شهرستان ماسال و صومعه سرا به ترتیب در ۴۵ کیلومتری و۲۵کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها