۱۹ بهمن تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی بود

تهران - ایرنا - مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ۱۹ بهمن تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی بود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر افشین خواجه فرد در مراسم تجلیل از کارکنان نیروی هوایی شاغل در این سازمان ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و  روز نیروی هوایی گفت: روز ۱۹ بهمن به دلیل نقش مهم و تأثیر گذار خود در پیروزی انقلاب، آن ظرفیت و گنجایش را دارد که از آن به عنوان نقطه عطف در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی نام ببریم.

امیر خواجه فرد اظهار داشت: ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ روزی بود که نیروی هوایی با امام بیعت کرد و پیکره ارتش به سمت انقلاب حرکت کرد و قطعا این حرکت بر اساس درک و فهم عمیق و شناخت از مولفه های انقلاب اسلامی بود چرا که شاهد بودیم کمتر از ۲ سال بعد از پیروزی انقلاب در شرایطی که کشور آمادگی پذیرش جنگ به این گستردگی را نداشت بنا به اذعان سران رژیم بعث عراق عاملی که باعث شد آنان حداقل در ۶ ماه اول جنگ به اهداف خودشان نرسند نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: بعد از ۴۲ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروهای هوایی در خصوص برجام فرمودند: «امروز دیگر برای ما کسی شرط و شروط تعیین نمی‌کند شرط جمهوری اسلامی ایران در خصوص برجام این است که آن کسانی که برجام را نقض کرده اند دوباره به برجام برگردند و تعهدات خودشان را به طور کامل انجام دهند و ما راستی آزمایی می‌کنیم و در صورت مثبت بودن راستی آزمایی، تعهدات خودمان را انجام می دهیم» و  این نشان دهنده قدرت واقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

امیر خواجه فرد تصریح کرد: ایران امروز متفاوت خواهد بود و انشاءالله مشکلات اقتصادی که بر جامعه حاکم شده با تلاش و کوشش و همدلی و وحدت کلمه برطرف خواهد شد.

امیر سرتیپ خواجه فرد با بیان اینکه ما در سازمان صنایع هوایی مفتخریم یکی از عمده ترین نهادهای بهره بردار محصولات و تولیدات صنایع هوایی، نیروی هوایی ارتش است خطاب به کارکنان سازمان هوایی گفت: قطعا در آینده به قله‌های رفیع در این صنعت که وظیفه درون سازمانی ما است دست خواهیم یافت وتک تک کارکنان  در این پیروزی‌ها سهیم هستید و انشاءالله این موفقیت ها تداوم داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار سیاست