برتری قاطع هندبالیست‌های اشتادسازه مقابل ذوبی‌ها در لیگ برتر زنان

تهران- ایرنا- تیم اشتادسازه مشهد با برتری برابر ذوب آهن جایگاهش را در صدر جدول گروه دوم لیگ برتر هندبال زنان تثبیت کرد.

به گزارش ایرنا، در بازی نخست روز دوم از دور برگشت مرحله دوم لیگ برتر هندبال زنان باشگاه‌های کشور به میزبانی سالن شهید ابوالفتحی شیراز، تیم اشتادسازه مشهد با نتیجه قاطع ۲۰-۳۷ ذوب آهن اصفهان را شکست داد.

نماینده هندبال خراسان رضوی در نیمه نخست با ارائه یک بازی زیبا موفق شد ۲۰-۷ به برتری دست یابد تا جایی که ذوب آهن در نیمه دوم نتوانست کاری از پیش ببرد.

نشمین شافعیان، سرمربی اشتادسازه با توجه به اختلاف گل، بیشتر از بازیکنان نیمکت نشین در نیمه دوم استفاده کرد و به بازیکنان اصلی برای دیدار دوم استراحت داد.

صعود اشتادسازه مشهد به مرحله نهایی با این برد قطعی شد. اشتادسازه با این برد و کسب ۱۰ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول گروه دوم تثبیت کرد.  این تیم در بازی پایانی خود در مرحله دوم، سه شنبه ۲۱ بهمن به مصاف شهید شاملی کازرون رده دومی می رود.

در دومین بازی امروز از دور برگشت مرحله دوم لیگ برتر هندبال زنان باشگاه‌های کشور ساعت ۱۶ امروز تیم شهید شاملی کازرون با نتیجه ۲۱-۲۵ پرسپولیس بهبهان را شکست داد تا با هشت امتیاز در مکان دوم جدول رده بندی گروه دوم باقی ماند.

شاملی کازرون نیمه نخست را با نتیجه ۹-۱۴ به سود خود به پایان برد. در نیمه دوم هم تلاش بازیکنان بهبهانی برای نزدیک کردن نتیجه بی‌ثمر بود و بازیکنان شاملی در استفاده از موقعیت ها باهوش‌تر عمل کردند.

شهید شاملی کازرون در بازی پایانی خود در مرحله دوم سه شنبه ۲۱ بهمن ماه در دیداری حساس برای کسب صدرنشینی به مصاف اشتادسازه مشهد خواهد رفت.

با برگزاری دیدارهای روز دوم دور برگشت لیگ برتر هندبال زنان صعود تیم‌های اشتادسازه و شهید شاملی به مرحله نهایی قطعی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار ورزش