۲۵ طرح عمرانی در جوین خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید

سبزوار- ایرنا- ۲۵ طرح عمرانی با هزینه ۱۲۶ میلیارد ریال همزمان با هشتمین روز دهه مبارک فجر در شهرستان‌ جوین واقع در خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید.

فرماندار جوین عصر یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح‌ها در بخش‌های مخابرات، برق، مسکن، درمان و خدماتی بوده است.

حسین جمشیدی افزود: سه طرح آبیاری تحت فشار و کم فشار با اعتبار هشت میلیارد ریال و پنج طرح کافوی نوری مخابرات شهرستان به‌منظور دستیابی به اینترنت و تلفن ثابت با هزینه ۲۴ میلیارد ریال برخی از این موارد بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین ۱۳ طرح افزایش شبکه برق مناطق روستایی با هزینه ۷۰میلیارد ریال و بهره برداری از واحد خیرساز بیوشیمی آزمایشگاه رازی جوین با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از این طرح‌ها بوده است.

فرماندار جوین گفت: ۲ طرح مسکن مددجویی بهزیستی و بهسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هزینه ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و یک تالار پذیرایی بخش خصوصی با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

جمشیدی افزود: ۱۱۰ طرح عمرانی، صنعتی و خدماتی با هزینه هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال در شهرستان جوین استان خراسان رضوی برای بهره‌برداری طی دهه فجر آماده شده است.

شهرستان جوین در فاصله ۳۰۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها