مرکز عملیات مشترک(SOC) در منطقه پدافند هوایی شرق افتتاح شد

تهران-ایرنا- مرکز عملیات مشترک(SOC) منطقه پدافند هوایی شرق با حضور سردار سرتیپ دوم شیخیان معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) کشور افتتاح شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از رواط عمومی ارتش، سردار سرتیپ دوم پاسدار شیخیان در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی شرق در مراسم افتتاح مرکز عملیات مشترک(SOC)، گفت: پدافند هوایی با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بسیار حائز اهمیت و نوک پیکان دفاع از حیثیت و موجودیت کشور است.

وی افزود: اولویت اول ما در دفاع از کشور، پدافند هوایی است و ما در این حوزه باید به یک هم‌افزایی و توانمندی کم نظیری دست یابیم.

سردار شیخیان ادامه داد: اقدامات بسیار خوب و کم نظیر در راستای ارتقا و ساخت تجهیزات بومی و یک هم افزایی تاکتیکی و عملیاتی بین پدافند هوایی ارتش و نیروی هوافضای سپاه صورت گرفته است که باید با قدرت هرچه بیشتر ادامه داشته باشد.

 وی بیان کرد: باید به ایده‌ها و خلاقیت‌های نوآور توجه ویژه کرد و به سمت کارهای نو  و خلاقانه حرکت کنیم.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی کشور تصریح کرد: اگر امروز دشمن از مرزهای ما فاصله گرفته است به دلیل رشادت‌ها و کار شبانه‌ روزی دلیر مردان پدافند هوایی است و اینکه شما هوشمندانه عمل می کنید دشمن می‌داند که ما با همدلی و با قدرت در مقابل آنان ایستاده‌ایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha