مسئولان منافع شخصی و گروهی را در جهت حل مشکلات مردم کنار بگذارند

شهرری - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به برخی نارضایتی‌های مردم، تاکید کرد: مسئولان باید منافع شخصی و گروهی خود را در جهت رفع مشکلات مردم کنار بگذارند.

به گزارش ایرنا، محسن هاشمی عصر روز یکشنبه در آیین تجدید میثاق اعضای شورای شهر تهران، ری و تجریش با آرمان های امام راحل به مناسبت دهه مبارک فجر، اظهار داشت: مسئولان با توجه به مشکلات مردم و نیاز آنان باید در جهت ایجاد همدلی و بازگردانی اعتماد مردم اقدامات لازم را انجام دهند.
وی با بیان اینکه از سخنان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نباید در جهت اختلاف و شکاف استفاده کرد، افزود: همه مسئولان هم اکنون که در آستانه انتخابات قرار داریم باید در جهت افزایش اعتماد مردم گام بردارند.
هاشمی اضافه کرد: مردم در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با انبوه مشکلات اقتصادی، کرونا و تنش میان مسئولان روبرو هستند که این امور موجب کاهش اعتماد و نارضایتی مردم شده است.
رییس شورای اسلامی تهران با اشاره به اینکه مردم طی چهار دهه گذشته با انواع مشکلات از جمله ترور، موشک باران و سایر کمبودها روبرو بوده اند ولی اعتمادشان را به نظام از دست نداده اند، تصریح کرد: ولی متاسفانه شرایط کنونی به گونه ای است که امید مردم نسبت به مسئولان کم شده است.
هاشمی ادامه داد: امروز جامعه به همدلی و هم افزایی بیشتر برای حل مشکلات مردم بیش از گذشته احساس می شود.
وی با بیان اینکه مهمترین عنصر در ذهن امام راحل برای تشکیل حکومت و براندازی طاغوت تکیه و اعتماد به مردم بود، گفت: اگر به دنبال قدرت و اجرای اهداف اسلامی هستیم باید به نیازها و اعتماد مردم توجه کنیم.
وی با اشاره به این سخن فرزند امام راحل مرحوم حاج احمد خمینی(ره) که فرمودند: اگر روزی مردم ما را نخواستند حتما حق با آنان است، گفت: احترام به خواسته های مردم باید مد نظر همه دلسوزان و مسئولان قرار گیرد.
هاشمی در پایان با اشاره به مشکلاتی که در خصوص بودجه به وجود آمد، یادآور شد: دامن زدن به اینگونه امور که موجب مشکلات اقتصادی و  بی اعتمادی مردم می شود باید در حال حاضر که در آستانه انتخابات قرار داریم به حداقل برسد.

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تهران عصر امروز یکشنبه به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان‌های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها