کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی تصویب شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در جلسه امروز خبر داد و گفت: براساس این مصوبه افرادی که قبل از سال ۹۷ در دستگاه‌های اجرایی مشغول به‌کار شده‌اند بدون تشریفات اداری در قالب رسمی و پیمانی استخدام خواهند شد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، علی بابایی کارنامی روز یکشنبه در توضیح دستور کار جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در جلسه امروز کمیسیون بررسی و کلیات آن به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: این طرح در قالب ۶ ماده و ۱۲ تبصره ارائه شده بود که در این جلسه ماده یک و دو تبصره آن نیز بررسی شد و به تصویب رسید.

به گفته بابایی کارنامی شمولیت این طرح براساس ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۵ احکام اجرایی قانون برنامه ششم توسعه است.

وی یادآور شد: از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این طرح همه نیروهای دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری که قبل از سال ۹۷ مشغول به‌کار شده‌اند بدون تشریفات اداری در قالب رسمی و پیمانی جذب خواهند شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس یادآور شد: در این جلسه نمایندگانی از سازمان اداری و استخدامی کشور، وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha