خیابان دانشسرای تبریز به گوموش‌قیه متصل می‌شود

تبریز-ایرنا- شهردار منطقه ۸ فرهنگی تاریخی تبریز اعلام کرد: خیابان دانشسرا با اجرای طرح مسیرگشایی به کوی گوموش‌قیه متصل می‌شود.

علی مدبر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت مسیرگشایی در این مسیر هسته مرکزی شهر تبریز، افزود: مسیرگشایی خیابان دانشسرا یکی از مهمترین پروژه های مسیرگشایی منطقه ۸ شهرداری است که با تملک بالغ بر ۱۰ ملک و بازگشایی مسیر، این خیابان از طریق کوچه میرزا رضا دالانی به گوموش قیه و خیابان رضا نژاد متصل خواهد شد.

وی اظهار داشت: در قالب این پروژه شهرداری منطقه ۸ اقدام به تملک و تخریب  املاک و مغازه های واقع در مسیر کرده و تلاش داریم با تملک و تخریب املاک باقی مانده طی هفته های آتی این مسیرگشایی را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

مدبر با اشاره به برخی از پروژه های مسیرگشایی منطقه ۸ شهرداری تبریز، گفت: طی سال های اخیر چندین پروژه مسیرگشایی در محدوده این منطقه طراحی و آغاز شده که مسیرگشایی طرح باروی تبریز، مسیرگشایی صادقیه، مسیرگشایی رضانژاد و مسیرگشایی ارک از مهمترین آنها هستند.

وی طول کلی مسیرگشایی های در دست اجرای منطقه ۸ شهرداری تبریز را ۶ هزار و ۲۰۰ متر طولی اعلام کرد که در قالب خیابان های ۲۴ متری تا ۴۰ متر عرض اجرایی می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها