بهره برداری از ۹ طرح بزرگ عمرانی در حاجی آباد آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر بهره برداری از ۹ طرح به نمایندگی از ۶۳ طرح در شهرستان حاجی آباد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان آغاز شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان روز یکشنبه در حاشیه بهره برداری از این طرح‌ها گفت: برای اجرای این طرح‌ها که برای ۱۲۰ نفر شغل ایجاد کرده، افزون بر ۱۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
نازنین شیبانی افزود: یکی از مهم‌ترین این طرح‌ها افتتاح کارخانه ساخت انواع جعبه و محفظه پلاستیکی برای حمل و نقل و بسته بندی کالاها سرچاهان است که با هزینه‌ای افزون بر هشت میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی بیان داشت: با بهره برداری از این طرح برای پنج نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.
معاون استاندار هرمزگان اظهارداشت: همچنین در این روز گلخانه سه هکتاری روستای شهدادی شهرستان حاجی آباد با سطح زیرکشت سه هزار مترمربع راه اندازی شده است.
وی گفت: برای احداث و راه‌اندازی این واحد گلخانه‌ای ۶۰ میلیارد ریال هزینه شده و برای ۳۰ نفر اشتغالزایی شده است.
شیبانی ابرازداشت: سردخانه و سورت بسته بندی گهکم حاجی آباد با ظرفیت ۵۰۰ تن و بسته بندی هزار و ۱۰۰تن و اشتغال ۱۵نفر از دیگر طرح‌های افتتاحی در این روز بوده است.
وی بیان داشت: برای ساخت و راه اندازی این سردخانه افزون بر ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است که هشت میلیارد ریال آن تسهیلات دریافتی می‌باشد.
معاون استاندار هرمزگان یادآورشد: همچنین در این روز ۱۲ تخت جدید در بخش مراقبت‌های ویژه( CCU) و (ICU) بیمارستان فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد با هزینه‌ای افزون بر ۴۴ میلیارد ریال تجهیز شد.
وی گفت: تعمیر و تجهیز بخش آی سی یو (ICU) و سی سی یو (CCU) بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهرستان حاجی آباد با کمک خیران و دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است.
معاون استاندار هرمزگان در پایان یادآورشد: در این روز همچنین پنج واحد صنایع تبدیلی در شهرستان حاجی آباد مورد بهره برداری قرار گرفت.
با بهره برداری کامل از ۶۳ طرح دهه فجر در حاجی آباد با هزینه ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال، برای هزار و ۹۵۶ نفر در  این شهرستان اشتغالزایی می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها