کرونا کار دست لایپزیش داد؛ بوداپست میزبان دیدار یک هشتم برابر لیورپول

تهران- ایرنا- براساس اعلام باشگاه لیورپول دیدار رفت این تیم برابر لایپزیش در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا به دلیل ممنوعیت ورود پروازها از بریتانیا به خاک آلمان، در بوداپست مجارستان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مدافع عنوان قهرمانی لیگ جزیره طبق برنامه قرار بود در ۱۶ فوریه (۲۸ بهمن‌ماه) در آلمان به میهمانی لایپزیش برود اما بدنبال اعلام دولت آلمان مبنی بر ممنوعیت ورود تمامی پروازها از بریتانیا تا ۱۷ فوریه(۲۹بهمن‌ماه) در راستای جلوگیری از شیوع کووید-۱۹، برگزاری دیدار لیورپول و لایپزیش در لیگ قهرمانان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

در همین راستا، باشگاه لیورپول امروز(یکشنبه) اعلام کرد که دیدار رفت این تیم برابر نماینده آلمان در تاریخ قبلی یعنی همان ۱۶ فوریه(سه‌شنبه ۲۸ بهمن‌ماه) برگزار می‌شود اما نه در آلمان بلکه در پایتخت مجارستان و در ورزشگاه پوشکاش آرِنا.

براین اساس، دیدار برگشت دو تیم نیز دهم مارس (چهارشنبه ۲۰ اسفندماه) در ورزشگاه آنفیلد بندر لیورپول برگزار خواهد شد.

دولت آلمان به منظور مهار شیوع گونه جدید کرونا و ممانعت از ورود آن از کشورهای با ریسک بالا همچون انگلیس به خاک برلین، این ممنوعیت را وضع کرده‌ است.

فوتبال آلمان در فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ به طور گسترده از پاندمی کرونا مصون بوده و با وجود اینکه چند بازیکن برجسته شاغل در لیگ این کشور مبتلا به کرونا شدند اما هیچ دیداری در بوندسلیگا تاکنون با تعویق مواجه نشده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha