۱۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۹
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 84221145
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم فوتبال شهرداری آستارا برابر رایکا بابل پیروز شد

رشت - ایرنا - تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور برابر رایکا بابل پیروز شد.

در این دیدار که عصر یکشنبه برگزار شد، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در یکی از دربی های شمال کشور در لیگ دسته اول، توانست با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم فوتبال رایکا بابل به پیروزی دست یابد تا با کسب هر سه امتیاز این بازی به تیمهای صدر جدولی نزدیکتر شود.  

این مسابقه از هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور به میزبانی تیم شهرداری بندر آستارا در هوایی آفتابی در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد.   

در نیمه اول این دیدار هر دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و فرصت گلزنی داشتند و در همان دقایق اول می توانستند به گل دست یابند اما این فرصت ها تبدیل به گل نشد تا اینکه در دقیقه ۴۱ تیم فوتبال رایکا بابل به گل برتری دست یافت که یاشین سزاوار بازیکن تیم شهرداری بندر آستارا به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد تا رایکا بابل با این گل به خودی، نیمه اول را با برتری به اتمام برساند.

نیمه دوم این بازی با حملات تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا آغاز شد که در دقیقه ۵۴ آرش افشین کاپیتان این تیم موفق شد گل مساوی این بازی را به ثمر برساند و در دقیقه ۶۰ نیز محمدابراهیم رضازاده بازیکن شهرداری بندر آستارا دومین گل تیمش را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن گل دوم شهرداری بندرآستارا،  این تیم تا حدی محتاط تر بازی کرد و بیشتر سعی در کنترل وقت های باقیمانده این دیدار داشت و سرانجام نیز موفق به این امر شد و در نهایت این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود شهرداری بندر آستارا خاتمه یافت.

قضاوت این دیدار را محمدباقر پورباقر با کمک های جعفر رهبرفام و محمد گوهری نژاد برعهده داشتند که در جریان این بازی یاشین سزاوار، مهرگان گلبرگ، سعید دلاور، سجاد مسعودی، آرمین منفرددوست و سعید طالبی از شهرداری بندر آستارا، امین رضایی و جواد شفیعی از تیم فوتبال رایکا بابل کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در این دیدار با ترکیب سجاد مسعودی، یاشین سزاوار (دقیقه ۴۶ سعید طالبی)، سعید دلاور، آرمین منفرددوست، محمد آزادطلب، مهرگان گلبرگ، جابر نصیری، پویا گلدوست (دقیقه ۴۶ رضا فخری)، محمدابراهیم رضازاده(دقیقه ۹۰ مسعود رمضانی)، آرش افشین (دقیقه ۷۷ حمید ابراهیمی)، پژمان ثباتی (دقیقه ۹۰ عارف اکبری) و با سرمربیگری پایان رافت مقابل رایکا بابل قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال رایکا بابل با ترکیب سعید ابراهیم پور، شاهین عباسیان، جواد شفیعی، امین رضایی، حسین رسولی (دقیقه ۶۷ امیرمحمد منصف)، علی خسرونژاد، (دقیقه ۸۶ سعید حیدری)، جواد غلامی (دقیقه ۶۷ امیرمحمد شیرخان)، صیاد کوکبی، امیرحسین نادم، رضا نبی زاده، میثم کریمی (دقیقه ۸۶ محمدطاهر صادقی)  با سرمربیگری نادر دست نشان رو در روی تیم شهرداری بندر آستارا قرار گرفت.

پیش از این دیدار تا پایان هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور با حضور ۱۸ تیم، شهرداری بندر آستارا با ۱۸ امتیاز در مکان هفتم و تیم فوتبال رایکا بابل با کسب ۱۶ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها