فرماندار پاکدشت: اقتدار ایران اسلامی مدیون مجاهدت نیروهای مسلح است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون مجاهدت و از خودگذشتی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است که با نثار جان خود، از امنیت کشور دفاع می‌کنند.

مهدی یوسفی جمارانی روز کشنبه در آئین رژه نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در پاکدشت که به مناسبت روز نیروی هوایی برگزار شد اظهار داشت: امروز کشور از نیروی‌های مسلح، نظامی و انتظامی ولایت‌مدار و خودکفا در تأمین ابزار حفظ امنیت و اقتدار ایران اسلامی برخوردار است و این مهم به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست آمده است.

وی با ادای احترام به امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و گرامیداشت روز نیروی هوایی اظهار داشت: عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مدیون و مرهون مجاهدت، رشادت و تلاش های مستمر نیروهای مسلح است.

وی افزود: امروز با همت و تلاش نیروهای مسلح، ایران اسلامی یکی از امن ترین مناطق غرب آسیا و جهان است و ثبات امنیت، ایران را به پایگاهی برای عدالت خواهان و آزادی طلبان تبدیل کرده است.

فرماندار پاکدشت با اشاره به اینکه جایگاه نیروهای مسلح در امنیت امروز کشور در منطقه و جهان بر کسی پوشیده نیست، افزود: نیروهای مسلح با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا و با تکیه بر نیروی‌های جوان متعهد و متخصص، با قدرت و صلابت از آرمان‌های انقلاب و مرزهای خاکی، آبی و هوایی کشور حفاظت کرده و تمامی تهدیدات دشمن را در نطفه خنثی می‌کنند.

وی افزود: این ایام یادآور حماسه آفرینی و جوانمردی های بزرگ مردانی است که با اهدای جان خود نهال انقلاب اسلامی را پایه گذاری کردند و امروز با گذشت ۴۲ سال تبدیل به درختی تناور شده است که مرجع عدالت خواهان و مستضعفان دنیا است.
 


در این مراسم، نیروهای نظامی و انتظامی در قالب رژه خودرویی و موتوری از مقابل تمثال امام راحل و رهبر معظم انقلاب، صحنه‌هایی از اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

19 بهمن به مناسبت دیدار تاریخی جمعی از فرماندهای نیروی هوایی با امام راحل در سال ۱۳۵۷، به نام روز نیروی هوایی نامگذاری شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha