امام جمعه ورامین: مشکلات جز با همدلی مردم و مسوولان برطرف نمی‌شود

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان ورامین گفت: مشکلات جامعه اسلامی جز با همدلی و همبستگی مردم و مسوولان و نگاه به توانمندی‌های داخلی برطرف نمی‌شود.

آیت الله سیدمرتضی محمودی روز یکشنبه در دیدار با فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان ورامین با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کسانی که دوران رژیم منحوس پهلوی و نظام سلطه طاغوت را درک کرده‌اند، به خوبی به نعمت الهی انقلاب اسلامی واقف بوده و می‌دانند که این انقلاب توانسته استقلال و آزادی را نصیب ایران اسلامی کند.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ملت ایران نعمتی الهی است که شکرگزاری آن جز با خدمت رسانی بی‌منت به مردم محقق نمی‌شود، مردم صاحبان اصلی انقلابند و باید از بهترین خدمات و مواهب نظام برخوردار شوند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با اشاره به برخی از مشکلات اقتصادی موجود در جامعه گفت: البته که هیچ جامعه‌ای بدون مشکل وجود ندارد و لازم است تا تمامی مردم و مسوولان با تلاش و همدلی و وحدت و نگاه به داخل، مشکلات را برطرف کنند.

وی تصریح کرد: امروز ایران اسلامی در یکی از مقاطع مهم و تاریخی خود قرار دارد و تمامی دشمنان اسلام برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیج شده‌اند و تنها با حرکت پشت سر ولایت و ایستادگی و مقاومت می‌توان بر این توطئه‌ها غلبه کرد.

آیت الله محمودی افزود: امروز ایران اسلامی همچون بهشتی است که افزایش نعمات الهی آن از جمله استقلال و آزادی جز با حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب و پایبند بودن به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی میسر نمی‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها