افتتاح طرح‌های دهه فجر منجر به اشتغال ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در زرندیه شد

ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: افتتاح طرح‌های عمرانی، اقتصادی و خدماتی در شهرستان زرندیه با مشارکت بخش خصوصی و حمایت‌های دولت، ۲ هزار و ۳۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد کرد.

به گزارش ایرنا، «سیدعلی آقازاده» روز یکشنبه در پایان سفر به زرندیه و افتتاح طرح‌های این شهرستان زرندیه به خبرنگاران گفت: در ایام دهه فجر ۷۹ طرح در زرندیه به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد: امروز با حضور تصویری رئیس جمهوری فاز یک و ۲ یکی از مهمترین پروژه‌های استان و کشور در حوزه دامداری و تولید لبنیات به بهره‌برداری رسید.
استاندار مرکزی ادامه داد: راه‌اندازی این مجموعه با بهره‌گیری از ۲۰ هزار رأس دام در کشور یک اقدام کم سابقه است و فازهای سوم و چهارم نیز در آینده نزدیک افتتاح می‌شود.
به گفته آقازاده این مجموعه ظرفیت ۴۰ هزار رأس دام را هدف‌گذاری کرده است و یکی از موفقیت‌های دولت تدبیر و دولت در استان مرکزی به شمار می‌رود.
وی افزود: همزمان با این پروژه، ۷۹ طرح در شهرستان زرندیه با اعتبار یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال ۲ هزار و ۳۰۰ نفر به صورت ثابت و غیرمستقیم به بهره‌برداری می‌رسد.
استاندار مرکزی گفت: مجموعه مدیریت شهری مامونیه طی ماه‌های اخیر در زمینه کارهای زیربنایی شامل توسعه شبکه معابر، فضای سبز و زیباسازی، اجرای پیاده‌راه‌ها به روش سنگ فرش اقدامات مطلوبی انجام داده است.


شهردار مامونیه نیز در آیین افتتاح پروژه‌های شهرداری گفت: چهار پروژه با همت مجموعه مدیریت شهری به مناسبت ایام دهه فجر در مامونیه به بهره‌برداری می‌رسد.
وی بیان کرد: زمین ورزشی به مساحت  ۲ هزار مترمربع ویژه فوتبال و تنیس با هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.
«امیرحسین عبدالعظیمی» ادامه داد: پاساژ ۴۰۰ مترمربعی با ۲۳ میلیارد ریال اعتبار و همچنین پروژه میدان امام حسین(ع) با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاح شده در مامونیه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها