کمیته امداد کرمان و بنیاد خیریه وفاق سبز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

کرمان - ایرنا - کمیته امداد استان کرمان و بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به‌منظور خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت در روستای محروم بوئینگ زهکلوت بخش جازموریان در شهرستان رودبار جنوب تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 به گزارش ایرنا ، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان روز یکشنبه در مراسم انعقاد این تفاهم‌نامه در محل روستای محروم بوئینگ زهکلوت یکی از مهم‌ترین خدمات موردنیاز مددجویان کمیته امداد را مسکن اعلام و بیان کرد: در راستای حل این مشکل تفاهم‌نامه‌هایی با برخی مجموعه‌ها منعقدشده است که امیدواریم احداث مسکن برای مددجویان و هم‌چنین ساخت حمام و سرویس بهداشتی برای مددجویان باقوت ادامه پیدا کند.
 خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت در روستای بوئینگ زهکلوت بخش جازموریان شهرستان رودبار جنوب در زمینه‌های مختلف از جمله (مسکن، جهیزیه و اعزام مددجویان به سفر زیارتی مشهد مقدس) از مهم‌ترین مفاد این تفاهم‌نامه است.
 این تفاهم‌نامه به امضای یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به نمایندگی از این نهاد و امیرحسین رستمی مدیرعامل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به نمایندگی از این بنیاد خیریه رسید.

کلنگ ساخت ۱۰ واحد مسکن مددجویی در زهکلوت

 کلنگ احداث ۱۰ واحد مسکن مددجویی در روستای بوئینگ زهکلوت از توابع بخش جازموریان به مناسبت دهه فجر به زمین زده شد.

 مدیرکل کمیته امداد استان کرمان روز یکشنبه در مراسم کلنگ زنی این واحدهای مسکونی یکی از دغدغه‌های اصلی کمیته امداد را حل مشکل مسکن و اشتغال مددجویان دانست و گفت: به همین منظور از هر ظرفیتی در جهت حل مشکلات محرومان استفاده می‌کنیم.
 یحیی صادقی زیربنای هرکدام از این واحدهای مسکونی را ۵۰ مترمربع اعلام کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود این واحدهای مسکونی تا اوایل سال آینده ساخته و تحویل مددجویان این روستای محروم شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه این واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و کمیته امداد ساخته می‌شوند ادامه داد: برای ساخت هرکدام از این واحدها مبلغ ۲۰ میلیون تومان توسط این مرکز خیریه هزینه خواهد شد.
صادقی در ادامه ضمن قدردانی از همراهی خوب خیران و نیکوکاران با این نهاد در جهت ساخت مسکن برای مددجویان و محرومان به نقش خیران در کمک به رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت تأکید کرد و گفت: توانمندی جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، تنها با منابع دولتی امکان‌پذیر نیست و به مشارکت خیران و انفاق نیاز دارد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها