۱۲ طرح عمرانی و خدماتی در بخش بلده نور بهره‌برداری شد

نوشهر - ایرنا - ۱۲ طرح عمرانی و خدماتی روز یکشنبه همزمان با دهه مبارک فجر در بخش بلده شهرستان نور به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این طرح‌ها شامل ۶ پروژه مخابراتی ، راه اندازی سه خانه هلال احمر و مدیریت بحران، سه طرح عمرانی شامل احداث پل و دیوار حائل که در مجموع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان با حضور احمدی مدیرکل مدیریت بحران استاداری مازندران و جمعی از مسئولان شهرستانی در بخش بلده افتتاح شد.

بهره‌برداری از شش پروژه مخابراتی شامل نصب دستگاه "اکسس" که به ۶ هزار مشترک تلفن ثابت در روستاهای زرین کوه، کلاک علیا و سفلی ، ورزن، کلا، ترستاق و ولاشید بخش بلده سرویس اینترنت بر بستر فیبر نوری خدمات ارائه می کند که برای راه اندازی آن یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان هزینه شده است.

پل بلده به روستای نسن این بخش با اعتبار ۴۰ میلیون تومان، پل بلده به کمرود با ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار توسط خیرین احداث شد ضمن اینکه دیوار حائل شهر بلده به کلیک هم به طول ۱۵۰ متر با اعتبار ۷۰ میلیون تومانی امروز همزمان افتتاح شد.

راه اندازی سه خانه هلال احمر و مدیریت بحران در روستاهای ورازان، یوش و ایل با ۳۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های بخش بلده بود که بهره برداری شد.

همچنین امروز عملیات اجرایی احداث ساختمان آتش نشانی و مدیریت بحران شهرداری بلده با ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار در بخش بلده آغاز شد.

دهه فجر امسال ۹۷ طرح در بخش های عمرانی و تولیدی بالغ بر ۴۶۶ میلیارد و ۱۴۵ میلیون تومان در شهرستان نور به بهره برداری می رسد.

شهرستان نور با ۱۲۱ هزار نفر جمعیت در غرب مازندران قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha