مردم از آرمان‌های انقلاب دلسرد نشده‌اند

تهران- ایرنا- معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مردم از آرمان‌های انقلاب دل سرد نشده‌اند بلکه از مدیران و مسوولانی که از آرمان‌های انقلاب فاصله گرفته‌اند، گله‌مند هستند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: ملت ما از عدالت و رفاه عادلانه استقبال می کنند و زمانی که بی عدالتی می بیند، ناراحت و دلگیر می شود.

وی ادامه داد: مردم اگر ببینند مسوولی رفتار عدالت مندانه دارد و دغدغه مند است و در کل مردمی است، او را دوست خواهند داشت و در حل مشکلات با او همراهی خواهند کرد.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسوولان باید به دنبال حل مشکلات مردم و چالش های کشور باشند زیرا ملت ما فهیم و خوش نفس هستند و به خوبی مسوول دلسوز را شناسایی می کنند. در هیچ کجای دنیا و حتی در طول تاریخ به این اندازه مردمی فهیم نداشته ایم.

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه با بیان اینکه مردم از ارزش های انقلاب دور نمی شوند، اظهار داشت: نیاز است مسوولان به دنبال بازکردن گره‌ از کارهای مردم باشند زیرا در این شرایط سخت تحریم،  آحاد مردم به مسوولان امیدوار هستند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری مردم‌داری را یکی از ویژگی های انقلابی گری می دانند و لازم است مسوولان مردم‌داری را سرلوحه امور خود قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه در توضیح دستاوردهای کشور پس از انقلاب، گفت: کشور ما در حوزه فناوری و علوم مختلف دستاوردهای فراوانی داشته و توانسته است در برخی از رشته ها در خاورمیانه و حتی در جهان در رده برترین کشورها قرار گیرد.  

دهه فجر انقلاب اسلامی، گرامیداشت روزهای سرنوشت‌ساز ملت ایران، از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ است. این ایام پاسداشت وقایعی همچون بازگشت امام خمینی (ره) به ایران پس از ۱۵ سال تبعید و اعلام تشکیل دولت موقت، پیوستن بسیاری از ارتشیان به انقلاب و بیعت نیروی هوایی با امام بزرگوار، شکست حکومت نظامی‌ با حضور شکوهمند مردم در صحنه به فرمان امام خمینی (ره)، فتح مراکز مهمی همچون صدا و سیما و پادگان‌های نظامی است، که سرانجام پیروزی انقلاب اسلامی را در پی داشت.

مردم ایران، دهه فجر و سالروز استقلال و آزادی خود از چنگال استکبار جهانی را که مرهون خون‌های مطهر شهیدان و مجاهدت‌های ملت ایران و رهبری امام خمینی (رحمة‌الله‌علیه) بود،  هرساله جشن می‌گیرند و امیدوارند که این انقلاب به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف)، متصل شده و جشن برپایی حکومت عدل الهی را در عصر حضور حضرت قائم پاس بدارند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش