۱۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۸:۲۴
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 84214770
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

باران آزادراه های زنجان را لغزنده کرده است

زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش باران سطح آزادراه ها و جاده‌های ترانزیت در این استان را لغزنده کرده است.

جواد یوسفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون بارش باران در آزادراه های زنجان - تبریز، زنجان - قزوین و جاده های ترانزیت زنجان- میانه، زنجان - خرمدره - ابهر موجب لغزندگی سطح این مسیرهای ارتباطی شده است.
وی یادآوری کرد: بارش باران و مه غلیظ نیز در جاده‌های خدابنده – همدان،  زنجان – بیجار، سلطانیه – خدابنده، زنجان – طارم، زنجان – تهم – چورزق، زنجان – دندی، ابهر - خدابنده و جاده دندی به تخت سلیمان پوشیده از مه غلیظ و همراه با بارش باران است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ضرورت دارد رانندگان، خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، به ویژه چراغ های مه شکن و وسایل گرمایشی کرده و بدون این تجهیزات تردد نکنند. 
یوسفی با بیان اینکه در زمان حاضر تردد در همه جاده ها به صورت عادی و روان جریان دارد، از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.
وی تاکید کرد: در حال حاضر ۵۰ اکیپ راهداری در ۳۲ گردنه کوهستانی و صعب العبور و مجتمع های بین راهی این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانندگانی که قصد تردد دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.
به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.
مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی را زیر پوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha