۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۱۷
کد خبرنگار: 1879
کد خبر: 84214667
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار انتظامی استان قزوین

قزوین - ایرنا - سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف ۴ کیلوگرم شیشه و دستگیری یک نفر قاچاقچی خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ "فرهاد علی بیگی" با بیان این مطلب اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان حین کنترل محورهای مواصلاتی به ۲ دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ مشکوک و آن ها را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودروها، ۴ کیلو شیشه، ۲ دستگاه پوز و ترازوی توزین و ۵۰ میلیون ریال وجه نقد را کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.
سرهنگ علی بیگی در ادامه بیان داشت: ماموران در اقدامی دیگر در حین کنترل خودروهای عبوری درعوارضی "قزوین -زنجان" یه یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و آن را توقیف کردند.
وی افزود :در بازرسی از خودرو مقدار یک کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر حشیش که به طرز ماهرانه ای در وسایل همراه ۲ تن از مسافران جاسازی شده بود کشف و آن ها را دستگیر کردند.
سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، بر اهمیت و توجه هر چه بیشتر شهروندان نسبت به اقدامات مخل نظم و امنیت عمومی از سوی مجرمان تاکید کردند.

محموله دخانی قاچاق در توقیف پلیس تاکستان

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف بیش از ۴۳ هزار نخ سیگار و ۸۳۷ پاکت تنباکو خارجی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال از یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان "تاکستان" خبر داد.
سرهنگ"داود عبدالمالکی" در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی پاسگاه خرمدشت شهرستان تاکستان در حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک و دستور ایست را صادر کردند.
وی افزود: خودرو مورد نظر متوقف و در بازرسی از آن تعداد ۴۳ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار و ۸۳۷ پاکت تنباکو خارجی، ۷۶۵ عدد فندک خارجی و ۲۲۰ عدد کاغذ سیگار قاچاق کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ارزش محموله های کشف شده را بنا به نظر کارشناسان مربوطه ۲ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد:در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها