۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۳۰
کد خبرنگار: 2863
کد خبر: 84214644
۳ نفر

برچسب‌ها

انقلاب اسلامی همچنان پرشور به جلو حرکت می‌کند

قم ـ ایرنا ـ فرماندار قم گفت: انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان با وجود همه فشارها و تحریم‌ها همچنان پرشور و با انگیزه بالا رو به جلو در حرکت است.

مرتضی حیدری عصر شنبه در جلسه شورای اداری استان قم افزود:خوشبختانه انسجام، همدلی و هم افزایی در دستگاه‌های اجرایی برای خدمت به مردم کاملا وجود داشته و همه خدمتگزاران با همه وجود در این مسیر تلاش و مجاهدت می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه ریزی ها برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، خاطرنشان کرد: در راستای تسهیل و رفع موانع تولید اقدامات مؤثری در شهرستان قم انجام گرفته است، از جمله میتوان به افزایش نواحی صنعتی از ۴ ناحیه به ۷ ناحیه و از ۹۰ هکتار به ۱۸۴ هکتار اشاره کرد.

فرماندار قم با اشاره به افزایش تسهیلات اشتغالزایی برای روستائیان و تشکیل ۲۶ صندوق خرد محلی برای ایجاد ساختارهای لازم در راستای توسعه اشتغال در روستاها، تصریح کرد: برای توسعه و رفع مشکلات از محلات محروم شهر قم در دو سال گذشته ۱۷۳ میلیارد تومان توسط شهرداری و ۲۱ میلیارد تومان توسط اداره کل راه و شهرسازی در محلات محروم هزینه شده‌است.

وی با اشاره به اقدامات بسیار چشمگیر در راستای مقابله با بیماری کرونا در شهر مقدس قم اظهار داشت: دو طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا و طرح شهید سلیمانی موفقیت‌های بزرگ و بی نظیری در این جهت به دنبال داشته است و قم را در رده ۳۱ آلودگی کرونا قرار داده است.

حیدری در پایان این موفقیت و وضعیت نسبتا مناسب قم در مسأله کرونا را ناشی از ولایتمداری مردم مؤمن این خطه دانست و گفت: ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی و مقابله با معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی در شهر قم با جدیت در شهر قم پیگیری می شود.

آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی همزمان ۲۴۳ پروژه با اعتبار ۹۶۱۵ میلیارد ریال، با حضور آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و بهرام سرمست استاندار قم در سالن همایش های کرامت استانداری قم برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها