۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۱
کد خبرنگار: 2863
کد خبر: 84214635
۲ نفر

برچسب‌ها

امنیت و آرامش قم خار چشم دشمنان شده‌است

قم ـ ایرنا ـ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: امنیت، آرامش و نظم استان قم امروز خار چشم و استخوان در گلوی دشمنان شده است.

بیژن سلیمان پور عصر شنبه در جلسه شورای اداری استانداری قم افزود: دشمنان برای برهم زدن امنیت و آرامش در قم به عنوان خاستگاه انقلاب اسلامی، نگاه مضاعف و جدی داشته و امروز شاهد هستیم که با وجود نقشه های شوم دشمنان، هیچگونه حادثه امنیتی منجر به وقوع هزینه و خسارت در قم ایجاد نشده‌است.

وی با اشاره به سیاست قم مبنی برتوسعه انصاف، عدالت و پرهیز از افراط و تفریط، از فعالیت احزاب سیاسی در استان در چارچوب های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: سند راهبردی تحول اجتماعی و فرهنگی در قم با همکاری و مشارکت جمعی از اساتید و نخبگان حوزوی و دانشگاهی و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی تدوین شده‌است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم در ادامه افزود: این سند راهبردی به استحضار سران سه قوه رسیده و پس از اخذ تأیید، به عنوان یکی از مهمترین اسناد بالادستی استان قم در حوزه های فرهنگی و اجتماعی مورد تأکید قرار گرفته‌است.

وی همچنین تخصیص ۴۰ میلیارد تومان در سال آینده برای حوزه های فرهنگی استان قم و افزایش چشمگیر نسبت به سال‌های گذشته را مورد توجه قرار داد و گفت: در چهار گروه کاری در زمینه های خانواده، زنان، آسیب های اجتماعی و امنیت غذایی اقدامات مثبت و مؤثری بسیاری انجام شده‌است.

سلیمان پور با اشاره به شکل گرفتن کلینیک خانواده در استان قم در راستای تقویت بنیان خانواده، تجیهز مراکز فرهنگی و اجتماعی و تأمین مسکن برای نیازمندان، گفت: تمامی این خدمات باید در راستای تقویت مودت، محبت و رضایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

وی در پایان از تشکیل گروه های بازرسی برای بررسی عملکرد مدیران و رؤسای دستگاههای اجرایی استان خبر داد و گفت: گزارش جامع این بازرسی ها با هدف رفع نقصان و کاستی دستگاهها و قدردانی از عملکرد خوب آنها تا پایان سال اطلاع رسانی می شود.

آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی همزمان ۲۴۳ پروژه با اعتبار ۹۶۱۵ میلیارد ریال، با حضور آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و بهرام سرمست استاندار قم در سالن همایش های کرامت استانداری قم برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =