بقای انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و ایثارگران است

تهران - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به حضور برجسته مردم در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بقای انقلاب اسلامی مدیون حضور سرمایه‌گذاران ممتاز نظام اسلامی یعنی شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا ،‌عبدالله مرتضوی روز شنبه در دیدار با تنی چند از فرزندان شهدای شاغل در بنیاد شهرستان ها با تبریک دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: همه قبول داریم که تا قیامت مدیون خون شهدا هستیم و امیدواریم  به مدد خون شهدا به گونه‌ای اقدام کنیم که در قیامت مدیون شهدا نباشیم.

وی افزود: اگر بخواهیم به فرهنگ ایثار و شهادت سطحی‌ نگاه کنیم قطعاً جفا کرده‌ایم؛ دیدار و خدمت صادقانه به خاندان شهدا و ایثارگران از وظایف ذاتی و سازمانی ما است و همه تلاش کنیم در این مسیر گام برداریم.

مرتضوی تصریح کرد: اعتقاد داریم که منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ما تکلیف شرعی و تکلیف اداری است، و به همین دلیل تمام همکاران و ادارات کل سراسر کشور باید تلاش مضاعف و همّت ویژه‌ای در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی داشته باشند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران از انقلاب اسلامی به عنوان یک سند افتخار در تاریخ کشور یاد کرد و ادامه داد:جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت‌شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به حضور برجسته مردم در پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: بقای انقلاب اسلامی در این سال ها دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی را به عصبانیت کشانده، و آنچه سبب تثبیت و اثرگذاری آن شده است، حضور سرمایه‌گذاران ممتاز نظام اسلامی یعنی شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار جامعه