۲۳ طرح عمرانی و اقتصادی در خورش‌رستم خلخال بهره‌برداری شد

اردبیل - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه فجر ۲۳ طرح عمرانی ، اقتصادی و اشتغال‌زا در بخش خورش‌رستم خلخال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا ،سیدحمدالله نقیب ، بخشدار خورش‌رستم خلخال روز یکشنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها گفت: برای اجرا و تکمیل  این طرح و پروژه‌های عمرانی و اقتصادی بیش از ۱۳۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی هزینه  شده است.

وی اظهارکرد: بهره‌برداری از یک دستگاه اتوبوستر برق نصب شده در سه‌راهی چنار و نیز پروژه پایداری برق روستای کمر ،گازرسانی به پنج روستای نساز، ویو، طویستان،گلوجه و پشگمان، واحدهای مسکن مددجویی، طرح‌های آبخیزداری، پروژه‌های عمران شهری از جمله پروژه‌های عمرانی افتتاح شده در این بخش است.

وی بیان کرد: با بهره‌برداری از پروژه نصب یک دستگاه اتوبوستر در مسیر خط انتقال برق بخش خورش‌رستم و ایجاد تقویت و پایداری برق شهر هشجین مشکل نوسانات و افت ولتاژ برق این شهر و روستاهای تابعه بخش رفع شد.

وی اظهارکرد: افتتاح یک کارگاه فرش و قالیبافی متمرکز در شهرک گهراز و همچنین بهره‌برداری از یک واحد مرغداری ۴۵ هزار قطعه‌ای از جمله طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زای شاخص بخش‌خورش رستم خلخال است.

بخش خورش‌رستم از توابع شهرستان خلخال در جنوب اردبیل واقع است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha