نماینده ‌تهران: قالیباف پروتکل‌های بهداشتی دیدار با پوتین را نپذیرفت

تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: قالیباف، پروتکل‌های بهداشتی دیدار با پوتین را نپذیرفت و رییس جمهور روسیه برای دریافت پیام مهم مقام معظم رهبری، نماینده ویژه معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «مجتبی توانگر» ‌امروز شنبه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: قالیباف، پروتکل‌های بهداشتی دیدار با پوتین را نپذیرفت و پوتین برای دریافت پیام مهم مقام معظم رهبری، نماینده ویژه معرفی کرد.

نماینده مردم تهران، ‌ری شمیرانات و اسلامشهر افزود: خبری که بنده در خصوص نهایی شدن دیدار دکتر قالیباف با ولادیمیر پوتین اطلاع رسانی کردم که دقیق و تایید شده نبود. البته دیدار با رییس جمهور روسیه در دستور کار و در حال برنامه‌ریزی بوده است، اما دیدار با پوتین در روسیه پروتکل‌های ویژه‌ای دارد که  رییس مجلس شورای اسلامی پروتکل های بهداشتی دیدار با پوتین را  نپذیرفته است و به همین جهت پیام مهمی که رییس مجلس در این سفر حامل آن هستند در دیدار با نماینده معرفی شده توسط پوتین طرح خواهد شد.

به گزارش ایرنا، محمد باقر قالیباف فردا (یکشنبه) به منظور تعمیق روابط دو جانبه، مواضع صریح نظام درخصوص برجام، تعاملات اقتصادی و فروش نفت در سفری سه روزه به روسیه خواهد رفت.

پیش از این قرار بود قالیباف در این سفر با ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه و ویچیسلاو والودین، رییس دومای دولتی روسیه و رییس شورای عالی امنیت ملی روسیه دیدار کند که با توجه به مسائل رخ داده لغو دیدار وی با رییس جمهور روسیه قابل پیش بینی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار سیاست