۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۸
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 84214470
۰ نفر

برچسب‌ها

بحرین مدعی خنثی سازی دو عملیات تروریستی شد

تهران - ایرنا - وزارت کشور بحرین از خنثی کردن دو عملیات تروریستی با هدف منفجر کردن دو دستگاه خودپرداز بانکی در مناطق «النعیم» و «جد حفص» این کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری بحرین (بنا) روز شنبه به نقل از وزارت کشور اضافه کرد: دستگاههای امنیتی مربوطه با همکاری دستگاه اطلاعات بحرین موفق به خنثی کردن دو عملیات تروریستی با هدف منفجر کردن دو دستگاه خودپرداز متعلق به بانک‌های ملی در مناطق «النعیم» و «جد حفص» منامه شدند و در این رابطه تعدادی مظنون را دستگیر کردند.  

وزارت کشور بحرین مدعی شد که این عملیات صبح روز چهارشنبه سوم فوریه (ماه جاری میلادی) در دو زمان و دو مکان مختلف خنثی شد و تیم‌های خنثی‌سازی مواد منفجره موفق به از کار انداختن دو بمب در این مکان‌ها شدند.  

این وزارتخانه اضافه کرد: پس از تامین امنیت دو مکان و بررسی صحنه جرم توسط تیم‌های مربوطه و کارشناسان پزشکی قانونی و سایر مراجع ذی صلاح،  بازرسی و جمع آوری شواهد و مدارک انجام و کار جستجو و تحقیقات انجام شد که در پی آن تعدادی از مظنونان این دو حادثه دستگیر شدند. 

وزارت کشور بحرین با بیان اینکه کار جستجو و تحقیق همچنان ادامه دارد، اضافه کرد:  بررسی‌های اولیه نشان داد که دستگیر شدگان در این دو عملیات نقش داشته‌اند که برخی از آن‌ها کار آماده سازی، توافق، برنامه ریزی و اجرا را بر عهده داشته‌اند. 

بیانیه وزارت کشور بحرین اضافه کرد: اداره کل تحقیقات و شواهد کیفری، اقدامات قانونی لازم را برای ارجاع دستگیر شدگان به دادسرای عمومی انجام داده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار جهان