استاندار تهران: هیچ مجوز ترددی در تعطیلات پیش رو صادر نمی‌شود

تهران- ایرنا- استاندار تهران اعلام کرد: در تعطیلات پیش رو در سامانه تردد، هیچ مجوزی برای خروج از استان و ورود به استان هایی که ممنوعیت تردد پلاک غیر بومی دارند، صادر نمی‌شود.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم بهره برداری از طرح های صنعتی تهران، گفت: بر اساس اعلام پلیس راهور ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به استان های گیلان، مازندران، گلستان، اصفهان و مشهد و شهرهای کیش و قشم ممنوع است.

تفاهم نامه لغو ممنوعیت استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتری پایتخت

وی در خصوص پیگیری لغو قانون ممنوعیت استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتری پایتخت نیز اظهارداشت: همه تلاش ها منجر به این شد که آقای کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و مهندس رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت تفاهمی را امضا کنند که در مرحله نهایی است که به زودی اطلاع رسانی می شود. 

محسنی بندپی با بیان اینکه بیکاری می تواند بسیاری از مشکلات روانی را در جامعه افزایش دهد، اضافه کرد: کسی که در حوزه ای مشغول به فعالیت است، در پی شکوفایی توانمندی و استعداد خود است که پاسخی برای مطالبات روحی و روانی وی محسوب می شود.

استاندار تهران اشتغال را به منزله یک بحث اقتصادی و تامین معیشت دانست و آن را فاکتوری خواند که می تواند سلامت روان را در جامعه افزایش دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها