پروژه های نیمه تمام تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری می رسند

رشت - ایرنا- استاندار گیلان گفت : تا پایان برنامه های دولت دوازدهم پروژه های که مقرر شده تکمیل و به بهره برداری می رسند .

به گزارش ایرنا ، ارسلان زارع روز شنبه در حاشیه آیین افتتاح ۴۱ پروژه آب و فاضلاب استان گیلان گفت : امیدواریم با تسریع در برنامه پیش بینی شده بتوانیم در موعد مقرر   پروژه های مورد نظر تکمیل و تحویل مردم شریف گیلان شود .

وی تصریح کرد: اهمیت بهداشت و سلامت برای توسعه زندگی بر هیچ کس پوشیده نیست و نقش آب و فاضلاب و دفع آبهای سطحی به دلیل تاثیرات در رفاه اجتماعی و سلامت مردم  بی بدیل است .

 وی یادآور شد : استان گیلان در برخی موضوعات و شاخصه های آب و فاضلاب  از متوسط کشور بالاتر بوده و در برخی شاخصه ها مانند دسترسی به آب آشامیدنی سالم و شبکه آب روستایی اندکی از متوسط کشور پایین تر است .

زارع اظهار داشت : حسب برنامه ریزی های صورت گرفته در صدی از این عقب ماندگی  در دولت دوازدهم جبران خواهد شد.

نماینده عالی دولت در گیلان  خاطر نشان کرد: در ماههای باقی مانده دولت دوازدهم این همت در همه خدمتگزاران دولت وجود دارد که با تسریع در امور همه پروژه های مقرر در سال آتی به بهره برداری برسد و در دسترس مردم قرار گیرد .

در حال حاضر بیش از ۹۹ درصد جمعیت شهری و ۷۷.۳۲ درصد جمعیت روستایی استان گیلان از خدمات آب شرب بهداشتی بهره مند می باشند. حدود ٨٠‌درصد فاضلاب شهری رشت و انزلی به تالاب و دریای خزر وارد می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها