۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۴
کد خبرنگار: 3090
کد خبر: 84214385
۱ نفر

برچسب‌ها

حریق انبار ضایعات پلاستیکی در همدان مهار شد

همدان-ایرنا- سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت: آتش سوزی انبار ضایعات پلاستیکی در بلوار ارتش با تلاش سه گروه از آتش نشانان همدان مهار شد.

«سید صادق پورسینا» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ساعت ۱۲ و۲۶ دقیقه شنبه ۱۸ بهمن آتش سوزی یک انبار ضایعات پلاستیک به سامانه ۱۲۵ گزارش شد، اعلام کرد: با دریافت این گزارش مرکز فرماندهی بلافاصله سه گروه عملیاتی از ایستگاه های مرکزی، غدیر و فرهنگ به محل حادثه اعزام کرد.

وی اظهار داشت: گروه های اعزامی که با توجه به ساعت پیک ترافیک در بلوار ارتش در حداقل زمان به محل حادثه رسیده بودند، در بررسی اولیه مشاهده کردند که یک انبار جعبه و ضایعات پلاستیکی طعمه حریق شده و دود ناشی از آن تا فاصله چندین کیلومتری قابل رویت است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان عنوان کرد: آتش نشانان با مشاهده وضعیت موجود بلافاصله عملیات اطفا حریق را آغاز کردند و در همان لحظات اولیه موفق به مهار آتش سوزی و جلوگیری از سرایت آتش شدند.

پورسینا ادامه داد: در این عملیات که ۳۰ دقیقه به طول انجامید ۱۰ آتش نشان در قالب سه گروه عملیاتی حضور داشتند که پس از خاموش کردن کامل آتش با ارائه تذکرات ایمنی به متصرفان، برای ادامه خدمت رسانی به ایستگاه های مبدا بازگشتند.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان دارای ۱۰ ایستگاه عملیاتی فعال با ۲۰۱ نیروی عملیاتی و اداری است که به صورت شبانه روزی و در سه شیفت کاری، آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها