ترابی-پرسپولیس، سکانس دوم/ اعداد رویایی تکرار می‌شوند؟

تهران- ایرنا- مهدی ترابی و پرسپولیس بار دیگر به هم رسیدند؛ آنها در اولین مقطع همکاری دوران باشکوهی را پشت سر گذاشتند و باید دید این بار هم چنین اتفاقی رخ می‌دهد یا خیر.

به گزارش ایرنا، مهدی ترابی، اولین ورودی پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر خواهد بود. بازیکنی که با حواشی زیاد، از جمع سرخپوشان تهرانی جدا شد و به فوتبال قطر رفت تا پیراهن العربی را بپوشد اما در این تیم به فروغ چندانی دست پیدا نکرد و خیلی زود کنار گذاشته شد. حالا او برای جبران مافات و همچنین برای بازیافتن اعتماد به نفس از دست رفته‌اش به تیم سابق برگشته است.

ترابی و پرسپولیس در این روزها بیش از هر زمان دیگری به یکدیگر نیاز دارند. سرخپوشان تهرانی در جلوی زمین با کمبود قدرت مواجه هستند و به سختی به رقبا گل می‌زنند و از حیث گل زده در لیگ بیستم تا پایان هفته چهاردهم تنها ۶ تیم را پایین‌تر از خود می‌بیند. تیم یحیی گل‌محمدی در ۱۲ مسابقه ۱۴ گل زده و به زحمت میانگینش از یک بیشتر شده است.

در سوی دیگر همانطور که پیش‌تر اشاره شد ترابی برای فراموش کردن روزهای تلخِ حضورش در قطر نیاز به درخشش در لباس پرسپولیس دارد. او اگر نتواند خیلی زود به شرایط آرمانی برگردد، در سن ۲۶ سالگی با چالش بسیار بزرگی روبرو شده و هم شرایط بازگشت به خارج از کشور برایش از دست می‌رود و هم جایگاهش را در تیم ملی فوتبال ایران در آستانه آغاز مجدد مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ از دست می‌دهد.

ترابی در برهه اول حضورش در پرسپولیس اعداد بسیار خوبی را بر جای گذاشت. او از ابتدای نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم آمد. در لیگ نوزدهم همراه تیمش بود و حالا بعد از حدود نیم‌فصل مجددا بازگشته است. او در دوره اول حضورش ۵۵ بازی در لیگ، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی انجام داد که ماحصل ۴۳۶۴ دقیقه بازی‌اش ۱۴ گل و ۱۲ پاس گل بود. او روی هم در ۲۶ گل تیمش تاثیر مستقیم داشت و یکی از ستاره‌های اصلی در راه کسب چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر بود. باید دید در دومین مقطع هم این بازیکن کرجی می‌تواند اعداد فوق‌العاده‌ای را به ثبت رسانده و روزهای خوبش را تکرار کند یا خیر.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =