۱۱۵ مدرسه با مشارکت خیران در استان مرکزی ساخته شده است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ۱۱۵ مدرسه خیرساز استان در حیات دولت تدبیر و امید در این استان احداث شده است.

سید علی آقازاده روز شنبه در حاشیه آیین افتتاح مدرسه خیرساز روستای میثم آباد خنداب افزود: این تعداد مدرسه خیرساز بیش از دوران دولت‌های قبلی با وجود شرایط سخت اقتصادی بوده است.

وی اظهارداشت: این نشانه اعتماد سازی دولت است که با وجود تحریم‌ها و جنگ اقتصادی که دشمنان ایجاد کردند، خیران در راه پر صلابت انقلاب مقاوم ایستاده اند.

استاندار مرکزی با اشاره به طرح‌های هفته دولت در خنداب گفت: ۷۰ طرح عمرانی و فرهنگی با یک هزار میلیارد ریال اعتبار و اشتغالزایی ۵۰۰ نفر در شهرستان خنداب بهره برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

افتتاح زمین چمن خنداب با ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار، بهره‌برداری از طرح‌های اداره برق شامل اصلاح شبکه فرسوده و عملیات سیم به کابل خود نگهدار در ۱۱ روستا، آغاز عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی و اداری با چهار میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال از جمله طرح‌هایی بود که با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان افتتاح و یا بهره‌برداری شد.

افتتاح یک واحد مسکونی، افتتاح کنارگذر و میدان با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار، بهره برداری از مدرسه خیر ساز ۲ کلاسه در روستای میثم آباد با سه میلیارد و ۲۷ میلیون ریال اعتبار از جمله طرح‌های دهه فجر شهرستان خنداب بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha