۱۵ پروژه عمرانی و اشتغال‌زای بسیج سازندگی در کردکوی افتتاح شد

گرگان - ایرنا - همزمان با هفتمین روز دهه فجر ۱۵ پروژه عمرانی و اشتغال‌زایی سپاه در کردکوی با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی و جمعی از مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی این شهرستان افتتاح شد .

این طرح ها شامل کمک به ساخت ۱۴ واحد مسکونی با همکاری کمیته امداد (ره) و راه اندازی یک واحد خیاطی با ۱۰ فرصت شغلی مستقیم است که برای آن ها در مجموع ۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال هزینه شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی روز شنبه در مراسم افتتاح این پروژه ها گفت: نباید اجازه دهیم افراد و برخی دستور العمل های سختگیرانه در مسیر اجرای محرومیت‌زدایی مشکل ساز شوند بلکه باید با اتکا به تفکر جهادی این موانع را پشت سر گذاشت.

سردار محمد زهرایی ادامه داد : بسیج در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرفرازی، بصیرت و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی و در مواقع حساس، مظهر اتحاد و انسجام ملی است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی افزود: خدمت رسانی در سپاه به یک ماموریت تبدیل شده و ما امروز در تمامی یگان ها علاوه بر انجام رسالت ذاتی، در جهت رفع محرومیت و ارائه خدمات پروژه های گوناگون تلاش می کنیم.

وی گفت: خدمت رسانی به مردم در سپاه به یک ماموریت تبدیل شده و در این راستا طرح ها و پروژه هایی در مناطق مختلف اجرا می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها