۱۴ سارق حرفه ای در بروجرد دستگیر شدند

بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۱۴ سارق حرفه ای با ۲۳ فقره سرقت در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ عزت اله غلامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز طرح ارتقا امنیت اجتماعی با بکارگیری توان عملیاتی در سطح شهرستان ظرف ۷۲ ساعت گذشته به مرحله اجرا در آمد.

وی اظهار داشت: ماموران این فرماندهی در چند عملیات جداگانه ۱۴ نفر سارق را دستگیر که در این راستا ۲۳ فقره اموال مسروقه از قبیل سرقت اشیا منزل، محتویات داخل خودرو، لوازم اماکن خصوصی و تجهیزات مخابراتی و کابل برق شناسایی و کشف کردند همچنین ۵۹۱ گرم مواد مخدر صنعتی و سنتی و سه قبضه اسلحه نیز در این عملیات ها کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی بروجرد بیان کرد: در راستای نظم بخشی معابر نیز عوامل پلیسی راهور موفق به توقیف ۱۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف شده که جهت سیر مراحل قانونی روانه پارکینگ شد.

سرهنگ غلامیبا بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند، ادامه داد: از شهروندان درخواست می شود درصورت مشاهده هر گونه فعالیت و موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها