بهره‌برداری از ۲ طرح آبرسانی در شهرستان‌های خفر و اوز در فارس

شیراز-ایرنا- ۲ طرح آبرسانی با هزینه‌ای بیش از ۳۰ میلیارد ریال در هفتمین روز از دهه فجر در شهرستان‌های خفر و اوز در جنوب شرقی استان فارس به بهره‌برداری رسید.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس، شنبه در حاشیه افتتاح طرح آبرسانی به روستای سیف آباد از توابع شهرستان خفر به خبرنگار ایرنا گفت: این پروژه با مشارکت مالی حاج علی اکبر ابراهیمی یکی از خیران نیک اندیش و با هزینه‌ای بیش از ۲۴ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.   

علی بوستانی افزود: این طرح شامل اجرای بیش از ۶ هزار ۷۰۰ متر خط انتقال آب، اجرای یک هزار متر متر شبکه توزیع آب، احداث یک باب ایستگاه پمپاژ، خرید و نصب ۲ باب مخزن سیار است و با بهره‌برداری از آن همه مردم روستای سیف آباد خفر از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

شهرستان خفر به مرکزیت شهر باب انار در فاصله ۱۲۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد. 

افتتاح پروژه آبرسانی به شهر اوز

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان فارس نیز امروز (هجدهم بهمن ماه ۹۹) در حاشیه افتتاح پروژه آبرسانی به شهر اوز به خبرنگار ایرنا بیان داشت: این طرح آبرسانی با صرف اعتباری بیش از ۶ میلیارد ریال در مدار بهره برداری قرار گرفت.

محمد علی قلندری ادامه داد: این پروژه شامل، تجهیز و برق رسانی به یک حلقه چاه آب شرب است و با بهره‌برداری از آن مردم شهر اوز از مزایای آبرسانی آن بهره‌مند خواهند شد.

شهرستان اوز در فاصله ۳۴۵ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها