کارکنان نیروی هوایی ارتش با آرمان امام راحل تجدید میثاق کردند

شهرری - ایرنا - فرمانده و کارکنان نیروی هوایی ارتش امروز شنبه به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان‌های والای ایشان تجدید میثاق کردند.

این آیین معنوی با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان این نیروی جان برکف با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

شرکت کنندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم با بیان اینکه کارکنان نیروی هوایی ارتش در شرایط بسیار دشواری توانستند به صفوف ملت ایران در زمان مبارزه با طاغوت بپیوندند، گفت: پیوستن کارکنان نیروی هوایی به مردم کمر رژیم طاغوت را شکست.

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده اظهار داشت: کارکنان این نیرو همه ساله با حضور در مرقد مطهر امام راحل کار بزرگ کارکنان نیروی هوایی در سال ٥٧ را پاس می دارند و با بنیان گذار کبیر انقلاب تجدید بیعت می کنند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) به معنای اصلی کلمه مرد خدا بود، بیان داشت: تمامی تفکرات، تصمیمات و اقدامات ایشان در مسیر اجرایی مبانی دین و اسلام بود.

نصیرا ده یادآور شد: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای حضور در حرم امام راحل و تجدید بیعت با ایشان است که امروز هم کارکنان نیروی هوایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی این کار مهم را انجام دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها