پهنای باند اینترنت ۵۰ روستای بروجرد سال اینده ارتقا می‌یابد

بروجرد - ایرنا - نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده پهنای باند اینترنت و آنتن دهی شبکه تلفن همراه ۵۰ روستای شهرستان در نیمه نخست سال آینده ارتقا می‌یابد.

فاطمه مقصودی روز شنبه درحاشیه بازدید از سه روستای بروجرد در جمع خبرنگاران افزود: این اقدام می‌تواند در افزایش سطح رضایتمندی مردم و بخصوص دانش‌آموزان با توجه به تدریس در فضای مجازی در روستاها تاثیرگذار باشد.

 وی اظهار داشت: با توسعه شبکه اینترنت برخی نقاط روستایی و جاده‌های شهرستان که کمبود آنتن‌دهی تلفن همراه مواجه هستند، تقویت خواهد شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تقویت و توسعه آنتن‌دهی روستاهای تابعه آبسرده نیز در دستور کار است.

مقصودی گفت: افرابش سطح دسترسی روستاها به اینترنت و افزایش آنتن‌دهی موبایل به عنوان یکی از مطالبات اصلی مردم در روستاهاست.

وی تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی برای افزایش آنتن‌دهی موبایل، مشکل ارتباطات روستاهای این منطقه رفع شود تا مردم و بخصوص دانش‌آموزان بتوانند برای تحصیل در شرایط کرونایی مشکلی نداشته باشند.

وی بر تسریع  تقویت آنتن‌دهی موبایل در روستای والانجرد و حومه تاکید کرد و افزود: در شرایط کنونی افزایش سطح آنتن‌دهی موبایل و افزایش پهنای باند اینترنت بسیار ضروری و لازم است.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده افزایش سطح آنتن‌دهی موبایل و افزایش سرعت اینترنت برای روستاهای بروجرد و اشترینان  در دستور کار است تا بتوانیم بیش از پیش رضایت‌مندی مردم را حاصل کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها