استاندار تهران: ۹۵ درصد تعهد اشتغال تهران محقق شده است

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: از ۹۶ هزار شغل تعهد شده این استان در سال جاری، ۹۰ هزار نفر معادل ۹۵درصد از تعهد محقق شده است

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه در آئین افتتاح همزمان ۳۹۹ طرح صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود: دهه فجر فرصت خوبی است که دستاوردهای نظام را به سمع و نظر مردم برسانیم.

وی یادآورشد: از بدو پیروزی انقلاب در ابعاد فرهنگی سیاسی اجتماعی و اقتصادی دستوردهای ارزشمندی را طی ۴۲ سال گذشته کسب کرده ایم.

محسنی بندپی اظهارداشت: امروز هم به برکت رهبری مقام رهبری در مدیریت کرونا شاهد دستاوردهلی خوبی هستیم در مقطعی که کشورهای اروپایی و آسیایی ادعای پیشرقت پزشکی داشتند در این شرایط زمینگیر شده اند و ما به کمک مردم و مدیریت هوشمند محدودیت ها و طرح سردار سلیمانی این شرایط را کنترل کرده ایم.

استاندار تهران گفت: امروز شرایطی فراهم کرده ایم که میزان فوتی های ما بسیار کم شده است و امیدواریم این مسیر همچنان ادامه یابد و شاهد رشد مجدد شیوع کرونا نباشیم.

وی خاطر نشان کرد: در سال جهش تولید شاهد بهره برداری ۳۹۹ طرح با سرمایه گذاری بیش از پنج هزار میلیارد تومانی هستیم.

محسنی بندپی ادامه داد: در سال ۹۹ تعهد اشتغال ۹۶ هزار نفری را داریم که تاکنون بیش از ۹۵ درصد آن محقق شده است.

استاندار تهران اعلام کرد: در حوزه شهرک های صمعتی شاهد یک تحول بزرگ هستیم که شرایطی فراهم شده است که می توان در این حوزه تحرک و پویایی را شاهد بود.

وی اضافه کرد: هر یک درصد کاهش نرخ بیکاری کار طاقت فرسا و اقدامات شبانه روزی را می طلبد و امسال ۱۰ درصد رشد نصرف برق صنعتی را شاهد بودیم که حکایت از افزایش تولید و فعالیت صنعتی دارد.

محسنی بندپی افزود: آن خواب خامی که دشمنان دیده بودند که در شرایط تحریم کشور ما زمینگیر خواهد شد این اقدامات شرایطی فراهم ساهت که هم تحریم ها را کنترل کردیم و هم ویروس کرونا مدیریت شد.

استاندار تهران با اشاره به تحریم های ظالمانه ترامپ گفت: به همت و برکت سرمایه گذاران داخلی و تلاش صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی این وضعیت را مدیریت کردیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها