ترابی: انگیزه‌ام از قبل بیشتر است/ برگشتم تا اتفاقات تلخ را جبران کنم

تهران- ایرنا- هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: انگیزه زیادی دارم و برگشتم تا اتفاقات تلخ را جبران کنم.

به گزارش ایرنا، مهدی ترابی پس از بازگشت به پرسپولیس در نشستی خبری، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز را به خانواده‌های آنها، اهالی فوتبال و هواداران تسلیت بگویم. همانطور که پیش از این به مسوولان باشگاه گفته و قول داده بودم، در ایران، پیراهن هیچ تیمی غیر از پرسپولیس را به تن نخواهم کرد. بازگشتم تا بتوانم موفقیت‌های قبل را با این تیم تکرار کنم. همه تلاشم را به کار می‌گیرم تا پرسپولیس به پنجمین قهرمانی متوالی برسد.

وی در مورد نیم فصلی ناموفقی که در العربی قطر پشت سر گذاشت، افزود:  بحث العربی کاملا جدا است. اکنون دوست دارم در مورد پرسپولیس صحبت کنم. بعدا در مورد العربی صحبت خواهم کرد.

اولین خرید زمستانی سرخپوشان در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اهداف خود، اضافه کرد: بیشتر تلاش می‌کنم تا عملکرد بهتری نسبت به قبل داشته باشم. می‌دانم هواداران انتظار دارند. با شناختی که از کادر فنی و بازیکنان دارم، این بازیکنان هیچ وقت به کم قانع نخواهند بود. تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا به هدفمان که پنجمین قهرمانی متوالی است برسیم.

وی در مورد اینکه چه برنامه‌ای دارد تا بتواند رفتنش از پرسپولیس را جبران کند، اضافه کرد: قطعا انگیزه من خیلی بیشتر از قبل است. نیم فصل خوبی را به خاطر مصدومیت ها و اتفاقاتی که در قطر رخ داد، سپری نکردم اما الان انگیزه زیادی دارم تا اتفاقات تلخی که رخ داد از بین برود.

ترابی در خصوص اینکه برای جدایی از العربی، باشگاه پرسپولیس باید مبلغی را به این تیم قطری پرداخت کند، ادامه داد:‌ به عنوان بازیکن آزاد آمدم. در مورد این بحث‌ها بهتر است مسوولان باشگاه صحبت کنند.

بازیکن پرسپولیس اضافه کرد: آنچه اکنون اهمیت دارد، این است که پرسپولیس خیز خود برای بازگشت به صدر جدول را برداشته و همه باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم و کسب پنجمین قهرمانی پیاپی به عنوان یک اولویت محقق شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =