۶ طرح عمرانی و ورزشی در آران و بیدگل بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شد

کاشان - ایرنا - ۶ طرح عمرانی و ورزشی با اعتباری افزون بر ۸.۵ میلیارد تومان روز شنبه همزمان با هفتمین روز از دهه فجر در بخش کویرات آران و بیدگل بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش ایرنا، اسماعیل بایبوردی در حاشیه بهره برداری از این طرح ها در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عملیات اجرایی سه طرح شهری شامل پارک بانوان، زمین چمن مصنوعی، سالن اجتماعات و آمفی تئاتر آغاز و نماد شهدای شهر ابوزیدآباد رونمایی شد.

وی ادامه داد: ساخت زمین چمن مصنوعی به مساحت یکهزار و ۷۲۰ متر مربع با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان و بوستان بانوان به مساحت ۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع با اعتبار ۲ میلیارد تومان در مجموعه ورزشی، تفریحی و فرهنگی شهرداری ابوزیدآباد آغاز شد.

فرماندار آران و بیدگل خاطر نشان کرد: ۳۳ نماد شهری مزین به تصویر شهیدان گرانقدر شهر ابوزیدآباد با اعتبار افزون بر ۱۶۰ میلیون تومان از سوی شهرداری این شهر تهیه و در بلوار امام خامنه‌ای رو نمایی و نصب شد.

بایبوردی افزود: تالار همایش از دیگر طرح های شهرداری ابوزیدآباد بود که عملیات ساخت آن در زمینی به مساحت یک هزار و ۴۸۰ مربع  و با ظرفیت ۳۵۰ نفر با اعتبار پنج میلیارد تومان آغاز شد.

وی ادامه داد: همزمان با چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در آیینی چمن مصنوعی مجموعه ورزشی روستای ریجن در بخش کویرات آران و بیدگل با مشارکت اداره ورزش و جوانان این شهرستان و دهیاری ریجن با اعتبار افزون بر ۵۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

به گفته وی، در راستای ساماندهی گلزار شهدای شهرستان آران و بیدگل، ساماندهی گلزار شهدای روستای کاغذی در بخش کویرات با مشارکت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و اوقاف و امور خیریه این شهرستان و دهیاری روستای کاغذی با هزینه‌ای افزون بر ۱۵۰ میلیون  تومان اجرا و بهره‌برداری شد.
 
فرماندار آران و بیدگل یادآور شد: پیش از این نیز در دولت‌های یازدهم و دوازدهم ۷۰۰ طرح با اعتبار نزدیک به ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

بایبوردی پیشتر نیز گفته بود که ۴۲ طرح دولتی و خصوصی با اعتباری افزون بر ۶۲ میلیارد تومان دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

آران‌ و بیدگل با جمعیت افزون ۱۰۳ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها