ورمزیار: جایگاه استقلال در جدول، اجازه انتقاد از فکری را نمی‌دهد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شاید برخی باور داشته باشند استقلال تحت نظر محمود فکری زیبا بازی نمی کند اما جایگاه این تیم در جدول رده‌بندی لیگ برتر، راه بسیاری از انتقادات را بسته است.

«صادق ورمزیار» بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نتیجه بازی روز گذشته این تیم برابر نساجی اظهار داشت: تیم فوتبال نساجی تمام روزنه‌ها را بسته بود و دفاعی بازی می‌کرد. استقلال نیز تاکتیک‌های مختلفی برای  رسیدن به گل امتحان کرد اما گذر از لایه‌های دفاعی سخت بود. در این گونه بازی‌ها شوت از راه دور یکی از مهمترین دستورالعمل‌ها است و فکری نیز در نهایت با این حربه توانست بر نساجی غلبه کند. بعد از این گل دفاع نساجی باز شد و حتی یک پنالتی هم داد. به نظر می‌رسد که محمود فکری برنامه دوم و سومی را هم برای این بازی در نظر گرفته بود.

وی با اشاره به تعویض وریا غفوری کاپیتان استقلال و اعتراض او نیز گفت: کار بازیکن استقلال اصلا قابل توجیه نیست. 

ورمزیار در ادامه گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه چرا باید با انتقاد خود استقلال را وارد حاشیه کنیم، افزود: محمود فکری در نیم فصل نخست نتایج خوبی با استقلال کسب کرده و توانسته است تیم را در صدر جدول نگه دارد. جایگاه استقلال در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال ایران اجازه انتقاد را به ما نخواهد داد. ما باید واقع‌بین باشیم و نیمه پر لیوان که همان نتایج استقلال است را ببینیم. 

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا استقلال زیبا بازی نمی‌کند، عنوان کرد: کسی به بازی زیبا امتیاز نخواهد داد. بازی زیبا با نتیجه باید همراه باشد. اگر نتایج کسب شده تیم  فکری، با بازی زیبا همراه می شد، بدون شک بیشتر از هر زمان دیگر صدر نشینی استقلال به چشم می‌آمد. 

حاشیه‌های روز گذشته بازیکنان استقلال و موضع‌گیری آنها در برابر مدیریت از دیگر مباحث مورد نظری ورمزیار بود. او گفت: کسی که باید به این حاشیه‌ها پاسخ دهد سرمربی تیم است. اگر فکری می داند که مدیریت همکاری نمی‌کند و امکانات در اختیار او نیست باید صراحتا اعلام کند و اگر خلاف آن است باید خود بتواند این حاشیه‌ها را جمع کند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha