۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۸
کد خبرنگار: 1398
کد خبر: 84214085
۰ نفر

برچسب‌ها

پنج طرح خدماتی در خداآفرین افتتاح شد

تبریز- ایرنا - فرماندار خداآفرین گفت: امروز در هفتمین روز دهه فجر پنج طرح در حوزه گازرسانی و برق رسانی به روستاهای این شهرستان با اعتبار هزینه شده بیش از ۱۴ میلیارد ریال افتتاح شد.

علی امیری راد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا کرد : کاهش تلفات رفع افت ولتاژ در شهر لاریجان با برکناری سیم مسی و جایگزینی با کابل خود نگهدار با اعتبار ۸۴۴میلیون ریال اصلاح شبکه ها با تبدیل به خود نگهدار روستای شاه بند(برق غیر مجاز) با اعتبار ۷۰۴میلیون ریال از جمله طرح های امروز بود.

وی با اشاره به اینکه اصلاح شبکه ۴۰۰ ولت از محل عوارض برق محمود آباد، آیری بوجاق، قورتلجه علیا، قارلوجه با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال در حوزه برق شهرستان از دیگر طرح هایی بود که افتتاح شد، افزود: همچنین در حوزه گازرسانی به روستاها، روستای کهلجیک با ۱۶ خانوار با شبکه گذاری ۶،۵۰۰ متر و با اعتبار افزون بر ۶ میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال و روستای ایچی درق دارای ۱۰ خانوار با شبکه گذاری ۳،۳۴۲ متر با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۶۶ میلیون ریال به شبکه گاز متصل شدند.

امیری راد گفت: افتتاح پست امدادی بخش گرمادوز در شهر لاریجان و پست امدادی بخش منجوان در شهر عاشقلو از دیگر برنامه های امروز خداآفرین بود .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها