فرماندار: جشنواره زنان نامدار در دیواندره برگزار می‌شود

سنندج - ایرنا - فرماندار شهرستان دیواندره گفت : جشنواره زنان نامدار با معرفی بانوان موفق عرصه‌های مختلف در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، جمال ارشدی روز شنبه در نشست با بانوان شهرستان با بیان اینکه زنان نقش کلیدی در جامعه ایفا می‌کنند که پایه و اساس موفقیت جامعه است اظهار داشت: جشنواره زنان نامدار دیواندره به منظور ارج نهادن به نقش بانوان در توسعه شهرستان در سال آینده در صورت فروکش شدن شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

وی با اشاره نقش خانواده ها در کنترل آسیب‌های اجتماعی افزود : اگر امروز ضعفی در جامعه باشد ناشی از ساختار اجتماعی در جامعه بوده که در این راستا همه وظیفه داریم در مقابل این آسیب‌های اجتماعی تعامل و همکاری بیشتری داشته باشیم.

ارشدی گفت : نقش زنان با آموزش در تمام زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی پررنگتر می‌شود که با این رویه می‌توان بخشی بزرگی از مشکلات در جامعه را رفع کرد.

بیماران چشمی در دیواندره رایگان ویزیت و درمان می‌شوند

فرمانده سپاه دیواندره نیز در حاشیه بازدید از ویزیت رایگان بیماران چشمی گروه جهادی چشم‌پزشکی شهید رهنمون گفت: چهار نفر از پزشکان متخصص و فوق‌تخصص به مدت سه روز بیماران چشمی درشهر دیواندره رایگان ویزیت می‌کنند.

سرهنگ صمدیار محمدعلیزاده اظهار داشت: اجرای این طرح که از روز پنجشنبه آغاز شده است، بیماران شناسایی‌ شده و نیازمند ویزیت رایگان می‌شوند و افراد نیازمند به عینک به صورت مجانی این کالا را دریافت خواهند کرد.

وی یادآور شد: بیمارانی هم که چشم آنها به عمل جراحی نیاز داشته باشند و از نظر مالی نیازمند باشند، با معرفی به بیمارستان کوثر  و شهید قاضی سنندج بصورت کاملا رایگان درمان می‌شوند.

سرهنگ محمدعلیزاده افزود: تاکنون در دیواندره ۵۵۰ نفر ویزیت رایگان شده و به ۴۲۰ نفر با تشخیص پزشکان عینک طبی و افتابی بطور رایگان تحویل داده شد.

فرمانده سپاه شهرستان دیواندره گفت : این طرح به مناسبت دهه مبارک فجر و در راستایی محرومیت زدایی مناطق محروم شهرستان دیواندره به مدت سه روز درحال انجام می باشد.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهرستان دیواندره قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =