استفاده صحیح از فضای مجازی در کهگیلویه و بویراحمد فرهنگ سازی می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده صحیح از فضای مجازی بین قشر کودک و نوجوان این استان و آشنایی هر چه بیشتر آنان با موضوع امنیت در فضای سایبری فرهنگ سازی می شود. 

کبری اخلاقی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر همین اساس همکاری های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد و پلیس فتا استان گسترش می یابد. 

وی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی لازم برای برگزاری نشست های تخصصی با پلیس فتا این استان را دارد. 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتظار می رود که مسؤولان پلیس فتا این استان نیز همکاری و تعامل لازم را با کانون پرورش فکری استان داشته باشند. 

اخلاقی نیا عنوان کرد: امروزه رشد فناوری ‌های ارتباطی و اطلاعاتی در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سرعت چشمگیری داشته است.

وی ابراز داشت: ارائه نشدن آموزش‌ های لازم به کاربران فضای مجازی به ویژه قشر کودک و نوجوان در مورد آسیب ‌های مختلف آن می ‌تواند خسارت‌ های جبران‌ ناپذیری را ایجاد کند. 

اخلاقی نیا گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد برای ارائه آموزش های لازم در این زمینه به قشر کودک و نوجوان استان آماده انجام فعالیت ‌های فرهنگی، هنری و ادبی است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها