انتظار بازگشت اسکواش آذربایجان‌غربی به شرایط ایده‌آل را داریم

ارومیه- ایرنا- نایب رییس فدراسیون اسکواش گفت: با انتخاب رییس جدید هیات اسکواش آذربایجان‌غربی و همدلی بین اعضای هیات، انتظار بازگشت دوباره این استان به شرایط ایده‌آل و خوب را داریم.

بابک فقیر روز شنبه در مجمع انتخاباتی هیات اسکواش آذربایجان‌غربی افزود: رشته ورزشی اسکواش نیز نظیر سایر رشته‌ها در دوران کرونا متضرر شده با این حال در این دوران بیکار نبوده و برای توسعه رشته به ویژه در روستاها برنامه‌ریزی کرده ایم.

وی اضافه کرد: چندی قبل نیز آکادمی اسکواش با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران کلنگ‌زنی شد.

نایب رییس فدراسیون اسکواش ادامه داد: تلاش ما پایان عملیات احداث این آکادمی است تا بتوانیم مسابقات مسترز آسیا را میزبانی کرده و در آینده نیز میزبانی مسابقات جهانی را نیز داشته باشیم.

فقیر، درخصوص مسابقات آتی نیز گفت: اردوهای تیم‌های ملی با حضور گروه‌های ۲ و سه نفره در هر ۲ بخش آقایان و بانوان در حال برگزاری است ضمن اینکه تا پایان سال اولین مرحله لیگ‌های اسکواش طی روزهای ۲۸ بهمن تا یک اسفند در بخش آقایان و ۲ تا ۴ اسفند در بخش بانوان و ۲ دوره مسابقات برترین‌های کشور طی روزهای ۷ تا ۹ اسفند یادواره شهدای نیروی دریایی ارتش و ۲۱ تا ۲۳ اسفند جام زرباف توسط بخش خصوصی برگزار خواهدشد.

مجمع انتخاباتی هیات اسکواش آذربایجان‌غربی با حضور پنج کاندیدا برگزار شد که امیر حاتم‌زاده با ۱۴ رای برای دوره چهارساله به عنوان رییس انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها